Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İp Kabartmalı Deniz Kabuğu Modeli Yapılışı

Kağıt ip örgü modellerinden güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Kağıt ip kabartmalı deniz kabuğu modeli yapılışı. Örgü çanta modellerinde kullanılacak en güzel örgü modellerinden. Düz deniz kabuğu modeli ile çantalar, şapkalar örmüştük. Şimdi düz deniz kabuğuna boyut kazandırdık. 3 boyutlu örgü modellerinden Harika bir örneğin yapılışını hazırladık. Çantalarda veya farklı örgülerinizde kullanabilirsiniz. Yine sadece kağıt ip, rafya ip değil koton iplerle de örgüler örebilirsiniz.

Biraz daha önce ördüğümüz kağıt iple olan örgülerden bahsedelim. İlk bizde gördüğünüz kağıt ipten deniz kabuğu çanta çok sevildi. Birçok kişi tarafından keyifle örüldü. İki renkli örgü modellerinden ise kağıt ipten papatya çanta yapılışı var. Yine çanta veya farklı örgülerde kullanabilirsiniz. Kağıt ipleri amerikan servis yapımında da kullanabilirsiniz. En kolay modele ise kağıt ipten supla yapımından ulaşabilirsiniz. Çok sevilen İkea supla modeli.

Kabartmalı Deniz Kabuğu Modeli Nasıl Örülür?

Hacimli, boyutlu örgü modellerinden. Çantalar örebiliriz. Örgü suluk kılıfı örebiliriz. Örgü sepet modellerinde kullanabiliriz. Çok güzel yuvarlak tabanlı, kare tabanlı kağıt ipten sepet modelleri olur. Rafya iplerle de örebilir ev dekorasyonunuzda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kağıt İp Kabartmalı Deniz Kabuğu Modeli Yapılışı

Son olarak videoya geçip kağıt ip kabartmalı deniz kabuğu modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler