Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Fıstıklı Zikzaklar Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden yine muhteşem bir örneğin yapılışını hazırladık. Kolay fıstıklı zikzaklar örgü modeli yapılışı. Bebek örgülerinde çok güzel durur. Yada çeyizlik yelek modellerinde. Alize angora iplerle örgü yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Eğer fıstıklar belli olmazsa birkaç dolama şeklinde yaparak örebilirsiniz. Şiş örgü örneklerinden çok güzel modellerin anlatımlarına değindik. Şimdi güzel birkaç örneğin anlatımına değinelim.

3d kolay şiş örgü modeli yapılışı çok güzel kabartmalı örgü modellerinden. Bebek örgülerine de çok yakışır yetişkin örgülerine de. Hırkalar, atkılar, şapkalar, süveterler, yelekler, kazaklar örebilirsiniz. Kolay şiş örgü örnekleri anlatımlı modeli örgü kazak modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü puf modelleri veya farklı örgülerde kullanabilirsiniz. Şiş örgü yelek modelleri anlatımlı örgülerinizde kullanabilirsiniz. Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı örneğe değinelim. Nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Fıstıklı Zikzaklar Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Tığ işi veya şiş örgü fark etmez zikzak örgü modellerini çok seviyoruz. Bugün fıstıklarla şekillendirilmiş şişle örülmüş zikzak örgü modellerinden bahsedeceğiz. Çeyizlik yeleklerde çok güzel duracak örneklerden. İnce ipleri 2 -3 kat yaparak örebilirsiniz. Modelde kullanılan iplik orta kalınlıkta olduğu için fıstıklar belirgin. İnce iplerde belirgin olmayabilir. Yine çeyizlik örgüleri illa angora iplerle örmek zorunda değilsiniz orta kalınlıkta iplerle örebilirsiniz.

Kolay Fıstıklı Zikzaklar Örgü Modeli Yapılışı

 Kolay Fıstıklı Zikzaklar Örgü Modeli Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor. Şimdi videoya geçip adım adım kolay fıstıklı zikzaklar örgü modeli yapılışını öğreneceğiz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler