Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

Örgü yelek modellerinden çok güzel bir örnek ile devam ediyoruz. Şiş örgü modellerinden çeyizler için kullanılacak harika bir örnek. Sadece çeyizlik yelek modelleri olarak değil örgü kazak modellerinde, bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Kendinize bir kazak örüp kol kısımlarında şiş örgü yelek modelleri anlatımlı örneği kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel bebek hırka modelleri olur. Yine farklı iplerle bebek battaniyesi modellerinde de kullanabilirsiniz. Örnek fiyonklu, bağlamalı çok güzel bir model. Her modele yakışacak bir örnek. Çeyizlik yelek yapımında ip olarak angoraları çok kullanıyoruz. Ama siz farklı ipleri de kullanabilirsiniz. Öreceğiniz modele göre iplerinizi seçebilirsiniz. Şiş ile gelin yelek modelleri, anne yelek modelleri olarak örülecek, örüldüğünde çok güzel duracak bir örnek. Örgü lastik modelleri koymadan direk örneğe başlayarak örebilirsiniz.

Çeyizlik Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

Videolu anlatımla çok hoş bir model tarifi var sırada. Yelek modellerinde çok güzel duracak bir tarif. Şiş örgü yelek modelleri anlatımlı örnek sadece yeleklerde değil birçok model örüldüğünde harika duracak bir tarif. Modelde 2 renkli örgü modelleri olarak yapılabilir. Baklava dilimlerinde farklı bir renk kullanılabilir.

Şiş Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

İki farklı renkle örülmüş örneğin uygulanmış halini göreceğiz birazdan. Şiş örgü yelek modelleri anlatımlı detaylı anlatımı videoda. Videodan takip ederek çok rahat bir şekilde örebilir örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Şiş Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 1

Şiş örgü yelek modelleri anlatımlı örneğin tarifini inceliyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler