Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Yelek Modelleri

Çeyiz hazırlığında olanlar için çok şık tığ işi yelek modelleri hazırladık. Baştan söylemek istiyorum. Bu modeller bize ait değildir. Hepsi netten alıntı tığ işi yelek modelleridir. Yapılışları maalesef yok. Ama sizlerle daha önce birçok farklı model paylaşımında bulunduk. Beğendiğiniz modellerden yelek yapabilirsiniz. Yelek modelleri arasından beğendiğim modellerin biri şiş örgü ile yapılmış olan burgulu Çanakkale örgü modelidir. Yapılışını sizlerle videolu olarak paylaşmıştık. Yapılışı zor gibi görünse de aslında kolay bir model. Tığ ile yapılmış beğeneceğiniz güzel bir örgü modeli de çeyizlik yelek yapımı. Çok zarif bir model. Angora ipliklerle örebilirsiniz. Farklı ipler de tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz , aldığınız iplere uygun tığlar tercih edebilirsiniz.

Sizlere 45 tane çok şık, çok zarif tığ işi yelek modelleri hazırladık. Fıstıklı yelek modelleri var galeride. Motifli yelek modelleri var. Örümcek örgü yelek modelleri mevcut. Kendiniz için , kızlarınız için, çeyizleriniz için, satmak için çok güzel yelek modelleri mevcut. Aynı modellerden kazak modelleri de yapabilirsiniz. Battaniye modelleri de . Birçok örgü modelini farklı örgülerde kullanabilirsiniz. Yapmaya çalıştığınız örgülerde problem olursa bize danışabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümü de bu yüzden bulunuyor zaten. Sizlerin bitirmiş olduğu yelek modellerini de görmek isteriz. Dilerseniz anasayfamızdan gönderebilirsiniz. Tabi öncesinde üye olmanız gerekmekte. Üyelikte çok vaktinizi alacak bir işlem değil. Kolaylıkla üye olarak tığ işi yelek modelleri resimlerine sizde katkı sunabilirsiniz.

Tığ İşi Yelek Modelleri ve Çeyizlik Yelek Örnekleri

Netten sizler için derlediğimiz çok güzel yelek modelleri. Sizin isteğiniz üzerine el emeği olan yelek modelleri hazırladık. Kış geldi artık. Havalar iyiden iyiye soğudu. Güneş görünse de ısıtmıyor artık. Yelekler , kazaklar , hırkalar dolaplardan çıktı. Yeni model arayanlar, örmek isteyen, fikir isteyen birçok arkadaşımız için çok güzel modeller hazırladık.

Sizlerda yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Bol hobili ,örgülü günler dilerim.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Tığ İşi Yelek Modelleri”
  1. candida maria dedi ki:

    tudo muito lindo amo

  2. Manasi dedi ki:

    Very good

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler