Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Supla Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden şahane bir model hazırladık. Daha büyük yaparak örgü paspas modelleri veya daha küçük yaparak örgü bardak altlığı olarak tasarlayacağımız modellerden. Yuvarlak supla yapımı kırmızı, yeşil renklerde örüyoruz. Örgü fiyonk modelleriyle süslüyoruz. Örgünün dış kısmını bir kasnak üzerine yaparak örgü kapı süsü modelleri veya örgü duvar süsü modelleri olarak da yapabilirsiniz. Örgü amerikan servis modellerinde çok güzel örneklerin anlatımlarını paylaştık daha önce. Mesela pamuklu ipten supla yapımı birçok renkle öreceğiniz desenler arasında yer alıyor. Eğer çeyiz hazırlığındaysanız bu modeli kaçırmadan hemen örmeye başlayabilirsiniz. Makrome iplerinden de supla yapabilirsiniz. En güzel tarifine makrome dikdörtgen supla yapımından ulaşabilirsiniz. Yuvarlak suplalar arasında deniz kabuğu örgü supla yapılışı çok beğenilecek modeller arasında. Detaylı anlatımını videolu olarak hazırlamıştık. Tığ işi örgülerden motiflerden oluşuyordu. Kırmızı, yeşil ve kahverengi iplerle, gold boncuklarla yaptığımız suplanın ayrıntılarına geçiyoruz.

Yuvarlak Supla Nasıl Örülür?

Orta kısımda bulunan kahverengi bölümü istediğimiz gibi artırarak farklı örgülerde, modellerde de kullanacağımız bir tarif. Yine modeli süslemek için kullandığımız örgü fiyonk yapılışını bebek örgülerini, bebek battaniyesini süslemek içinde kullanabiliriz. Yaptığımız farklı bir duvar süsünde kullanabiliriz.

Yuvarlak Supla Yapımı 1

Yuvarlak Supla Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer modeli beğendiyseniz ve yapılışını merak ediyorsanız sizler için yuvarlak supla yapımı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler