Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çok Sevilen Motifli Örgü Modelleri

Çok sevilen motifli örgü modellerinden oluşan harika bir galeri hazırladık. Tığ işi örgü modellerinden çeşitli renk iplerle, çeşitli özellikte iplerle örülmüş örgülerimizde bizlere fikir verecek örgü modellerini bir araya topladık. Tığ işi motifleri şiş örgülerle birleştirebilirsiniz. Tığ işi motifleri kumaşlarla birleştirebilirsiniz. Kotlarla birleştirebilirsiniz. Eski kot montlarınızı yenileyerek örgülerle birleştirebilirsiniz. Eski kıyafetlerinizi motiflerle yenileyebilirsiniz. Eminim ortaya çok güzel tasarımlar çıkacaktır. Mesela daha önce yaptığımız kot mont yenileme projesi sizlere ilham olacaktır. Bu sayede kot ceketleri, montları yenileyerek örgü ile birleştirerek yepyeni bir tasarım oluşturabilir ünlü markalara taş çıkartabiliriz. Detaylara kot mont örgü monta nasıl çevrilirden ulaşabilirsiniz.

Çok Sevilen Motifli Örgü Modelleri 74

Galeride hep aynı bilindik motiflerle örülmüş örgüler yer alıyor. Örgüler, motifler farklı renklerle farklı motiflerin birleşimiyle bir araya geldiğinde bambaşka bir görüntüye ulaşıyor. Hanım dilendi bey beğendi motifi, gün ışığı motifi, afrika menekşesi motifi, popcorn papatya motif gibi bildiğimiz birçok motif var. Zikzak örgü modelleri ile yapılmış modeller var. Her biri o kadar güzel ki insan hemen hepsini örmek istiyor. Örgü pantolonlar, örgü etekler, örgü elbiseler, örgü kazak modelleri, örgü hırka modelleri gibi galeride o kadar güzel örnekler var ki. Hepsine bayılacaksınız.

Daha Önce Hiç Görülmemiş Motifli Örgüler

Hep bebek battaniyesinde yani çoğunlukla bebek battaniyesinde kullandığımız motiflerin kazaklarda, hırkalarda, süveterlerde, yeleklerde, elbiselerde ve pantolonlarda kullanıldığında nasıl durduğunu göreceğiz. Daha sonra iplerimizi ayarlayıp en beğendiğimiz modelleri örmeye başlayacağız. Afrika menekşesi, hanım dilendi motifi gibi birçok motifin yapılışını önceki içeriklerimizde bulabilirsiniz. Tığ işi örneklerle motifleri birleştirebilirsiniz. Penye kumaşlarla, triko kumaşlarla motifleri birleştirebilirsiniz. Örneklerini hep birlikte inceleyeceğiz. Tığ ile motif modellerinin en güzel hallerini inceleyeceğiz. Mimuu.com ana sayfadan tüm motiflerin yapılışına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi çok sevilen motifli örgü modellerini inceleyelim.

Kaynak : https://allthingsmochi.com/collections/mochi-reconstructed

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler