Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalp Motifli Kazak Yapılışı

Büyük küçük herkes için örülecek bir kazak daha. Yazlık örgü modelleri veya kışlık örgü modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Çok amaçlı modellerden. Tığ işi lastik modelleri ve tığ işi kare motiflerin birleşimiyle oluşmuş çok güzel bir kazak. Kolayca herkes rahatlıkla örecek. İlk olarak kalpli kare motifimizin yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra motifleri birleştirerek el örgü kazak modellerini öreceğiz. Biraz daha önce ördüğümüz kazaklardan bahsedelim. Daha sonra kalp motifli kazak yapılışını öğreniriz.

Bu paragrafta şişle veya tığla ördüğümüz kazaklardan bahsedeceğiz. Son paylaştığımız içerikler arasında retro papatya kara motif yapılışı vardı. Bu motifle çok güzel kazaklar örebiliriz. Kolay ve eğlenceli tığ işi kazak yapılışı örülecekler listeme eklendi. Tabi ne zaman örerim bilinmez. Yoğunluktan zaman bulursam hemen örmek istiyorum. Örgü çiçek ve örgü yapraklarla ördüğümüz çok güzel bir kazak. Tığ işi patchwork kazak yapılışı yine çok beğeneceğimiz çok şık duran el örgü kazak modellerinden. Birde şişle örülmüş bir kazak önerisinde bulunalım. Delikli örgü kazak modeli. Örgüye ilk defa başlayanların bile rahatlıkla öreceği modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kalp motifli kazak yapılışını öğrenelim.

Kalp Motifli Kazak Nasıl Örülür?

Rengiyle modeliyle çok güzel bir kazar daha. Hepimiz çok kolay bir şekilde kazağı öreceğiz. Renkli kalplerde eğer yarım ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Böylece onları da değerlendirmiş oluruz.

İlk olarak kalp motifin yapılışını öğreneceğiz. Bu motifle kazaklar, yelekler, battaniyeler, paspaslar örebilirsiniz.

Motiflerimizi ördük hazırladık. Şimdi kazağa çevirme zamanı. Muhteşem oldu.

Kalp Motifli Kazak Yapılışı

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler