Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

4 Motiften Örgü Kazak Yapılışı

Tığ işi örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada muhteşem tığ işi örgü kazak yapılışı var. 4 motiften örgü kazak yapılışı. Örgü panço modelleri, salaş örgü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda modeli örgü hırka modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Ön parçaları birleştirmediğinizde el örgü hırka modellerine dönecektir. Ayrıca motifleri bebek battaniyesi modellerinde, örgü yastık modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü yatak örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Fıstıklarla yıldızı andıran çok hoş bir çiçek. Yıldız demişken bence lif modellerinde de kullanılabilir.

4 Motiften Örgü Kazak Yapılışı 1

4 Motiften Örgü Kazak Yapılışı 2

4 Motiften Örgü Kazak Yapılışı 3

Hem panço hem de kazak olarak kullanabileceğimiz birçok modelden bahsettik. Şimdi onlardan bahsedelim. Örgülerinizde hem tığ işi hem de şiş örgü örneklerini bir arada kullanabilirsiniz. Tıpkı panço kazak yapılışında olduğu gibi. Tığ ve şiş örgü bir arada. Örgü panço modeli yapılışı ise şişle ördüğümüz kazak olarak da kullanabileceğimiz modellerden. Örgü bayan panço yapılışı ise tığ işi yapraklarla örgü süveter modelleri, panço gibi kullanacağımız parçalardan. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi 4 motiften örgü kazak yapılışını öğrenelim.

4 Motiften Kazak Nasıl Örülür?

Kolay örgü modellerinden harika motifin birleşmesinden oluşan kazak yapılışı hazırladık. Panço olarak da kullanabilirsiniz. Büyük küçük herkes için örebileceğiniz özellikle genç kızların bayılacağı modellerden. Motifi kazak yapılışında veya farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Yukarıda biraz bahsetmiştik.

4 Motiften Örgü Kazak Yapılışı

Kazağı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Eminim sizde çok beğendiniz ve yapılışını çok merak ediyorsunuz. O halde hemen videoya geçip 4 motiften örgü kazak yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler