Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Cerrahi Düğüm Nasıl Atılır?

Örgü modelleri ve yapılışlarında sık sık kullanacağımız tekniklerden biri olacak. Örgülerimize yen ip eklerken, renk değişikliği yapacağımız zaman gizli düğümler yaparak örgülerinizi gönül rahatlığıyla örmeye devam edebilirsiniz. Birazdan farklı renkte iplerin ve aynı renk iplerin düğüm atıldığında nasıl göründüğünü göreceğiz. Örgü modellerinde, bebek örgü modellerinde örgülerinizi örerken ip eklemeniz gerektiğinde bu yöntemi kullanarak ip eklemesi yapabilirsiniz. Şiş örgü tekniklerinde bahsettiğimiz konulardan biri de sihirli düğümler. Sihirli halkalar. Şiş örgü ile sihirli halkalar yapmak isterseniz şiş örgüde sihirli halka nasıl yapılır göz atabilirsiniz. Çok kullandığımız tekniklerden biri de tığla yaptığımız sihirli halkalar. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sihirli halka yapımı kolay içeriğimize göz atabilirsiniz. Güzel ve örgülerde kullanılması gereken tekniklerden cerrahi düğüm nasıl atılır öğrenelim.

Örgü İpiyle Cerrahi Düğüm Yapılışı

Örgülerimizi örerken düğüm attığımızda bazen arka kısımlarında, yan kısımlarında kalıyor. Görüntü olarak da güzel durmuyor. Cerrahi düğüm ile örülerimizde ip eklemesi yaptığımızda o çirkin görüntülerden kurtulmuş olacağız. Renkli iplerimizle de aynı renk iplerimizde cerrahi düğümü kullanabiliriz.

Cerrahi Düğüm Nasıl Atılır?

Düğümü attığımız zaman sağlam ve görüntü çok güzel olacak. Dilerseniz anlatıma geçip cerrahi düğüm nasıl atılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler