Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Chanel Örgü Hırka Yapılışı

Örgü hırka modellerinden şahane bir tarif hazırladık. Tığlarınızı, siyah beyaz iplerinizi, gold rengi düğmelerinizi hazırlayın. Chanel örgü hırka yapılışı örüyoruz. Kaz ayağı desenini andıran desende örgü ceket modelleri örüyoruz. Zincir sayıları ayarlanarak her yaş için her beden için örülebilir. Örgü hırka modellerinden hırkanın uzunluğunu da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uzun hırkalar örebilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Dokuma desenli, chanel hırka örüyoruz. Benzer tarzda ördüğümüz hırkalara değinelim. Eminim çok beğenecek hemen örmek isteyeceksiniz. Mesela chanel tarzı örgü ceket yapılışı ünlü bir markaya ait. Siyah beyaz renklerle kendimiz örüyoruz. Tığ işi örgü hırka modeli nasıl yapılır inceleyebilir hemen örmeye başlayabilirsiniz. Ünlü markaya ait örgü etek modelleri, örgü elbise modelleri, örgü ceket modelleri olarak örülmüş örneklerini de göreceğiz. Birazdan paylaşacağımız modeli de elbise, etek, yelek gibi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Tığ işi kaz ayağı deseninden hırka örüyoruz. Şiş örgü hırka örneklerinden de kaz ayağı desenimiz var. Aynı şekilde düğmeli hırka örebiliriz. Desenin yapılışına kaz ayağı örgü modeli nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Şimdi chanel örgü hırka yapılışı anlatımına geçelim.

Chanel Hırka Nasıl Örülür?

Hırkanın yapılışı için 3 mm kalınlığında akrilik iplik kullanılmış. Yaklaşık 400 gram iplik gitmiş. Tabi bu miktarlar öreceğimiz bedene göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca ipin kalınlık ölçüsüne göre ip miktarı değişecektir. Videodaki ölçüler L beden için uyumlu. 3,5 mm tığla örülmüş. Hırka ön arka olarak bütün şekilde örülüyor. Sonra kol ayrımları yapılıyor.

Hırkayı örerken ölçüde sıkıntı yaşarsanız kullandığınız bir tişörtü kalıp olarak kullanabilir üzerine ölçerek örebilirsiniz. Şimdi resimleri inceleyelim.

Chanel Örgü Hırka Yapılışı 2

Chanel Örgü Hırka Yapılışı 3

Chanel Örgü Hırka Yapılışı 4

Hırkanın nasıl durduğunu merak ediyorsunuz değil mi.

Chanel Örgü Hırka Yapılışı 1

Chanel Örgü Hırka Yapılışı

Sıra geldi chanel örgü hırka yapılışını izlemeye.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler