Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgüde Dairesel Lastik Başlama

Örgü modelleri ve yapılışlarında değişik örgü başlama tekniklerinden bahsedeceğiz. Bebek örgülerinde veya yetişkin örgülerinde kullanacağınız çok güzel bir teknik. İlmek sayılarını ayarlayarak örgü bere modelleri, örgü boyunluklar örebilirsiniz. Örgüde kol ağızlarında, yakalarda veya etek uçlarında kullanabilirsiniz. Aynı değişik başlama modellerini düz olarak da örebilirsiniz. Bu kez ön ve arka sıra olacaktır. Kafanız karışmasın. İlerleyen günlerde düz olarak da aynı örneği nasıl lastik olarak başlayıp farklı örgülerimizde kullanabiliriz öğreniriz.

Lastik örgü modeli yapılışında yeni örneklerden zaman zaman bahsediyoruz. Özellikle çeyizlik yelek modellerinde yeni lastikler, yeni örgü başlama desenleri çok kullanılıyor. Sizde bu modeli örgülerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebek hırkalarında kol ağızlarında dikişsiz olarak lastiğe başlayabilir örneği de öyle devam ettirebilirsiniz. Elastik lastik örgü nasıl örülür yapılışını videolu olarak paylaştığımız konulardan. Yeleklerde veya hırkalarda, çeşitli örgülerinizde çok güzel duracak. Kolay elastik örgü modeli yapılışı için videoya geçelim. Videodan detaylarıyla şiş örgüde dairesel lastik başlamayı öğrenelim.

Örgüde Dairesel Lastik Nasıl Başlanır?

Özellikle bebek örgülerinde uygulayacağınız çok hoş bir teknik. Eğer örgülerinizde dikiş olmasını istemiyorsanız hemen dairesel örgüleri örmeye başlayabilirsiniz. Önceki içeriklerimizden şiş örgüde sihirli halka modelini inceleyebilirsiniz. Örgü örerken sizlere çok faydası olacaktır. Özellikle dikişsiz örgülerde.

Şiş Örgüde Dairesel Lastik Başlama

Şiş örgüde dairesel lastik başlamayı hırkalarda çor tercih edebilirsiniz. Yine lastik boyunu istediğinize göre ayarlayabilirsiniz. Uzun örüp katlayarak örgülerinizde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Şimdi hemen aşağıda bulunan videoya geçip lastiğimizin nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler