Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Robalı Kazak Nasıl Örülür?

Şiş örgü modellerinden hepimizin çok beğeneceği bir kazak tarifi hazırladık. Robasında kalp desenleri olan yetişkinler için genç kızlar için hazırlanmış bir kazak. Tabi daha az ilmek sayılarıyla küçük çocuklar için de örebiliriz. Bayanlar için hazırladığımız çok güzel kazak modelleri var. Örgü tasarım Işıl Hanımın tarifine geçmeden önce daha önce ördüğümüz kazaklardan bahsedelim. Şişle ördüğümüz kazaklardan reglan kollu kazak modelleri gibi duran robadan kazak modellerinden olan modele bayılacaksınız. Tarifine ise bayan kazak örgü modelleri anlatımlı içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Asimetrik örgü modellerini beğeniyorsanız şimdi bahsedeceğimiz modeli çok beğeneceksiniz. Bayan örgü kazak modelleri ve yapılışı. Ünlü markalara taş çıkartacak örneklerden. Tığla ördüğümüz kazaktan bahsedelim şimdi. Yakadan başlamalı bayan kazak yapılışı. Krem rengi iple ördüğümüz her renkle harika duracak örneklerden. Sıra geldi robalı kazak nasıl örülür detaylarına.

Robadan Bayan Kazak Yapılışı

Detaylı anlatımıyla, videolu yapılışıyla şiş örgü kazak modelleri hazırladık. Sevdiğimiz renklerde desenli kazağı keyifle öreceğiz. Kalın bir ip seçiyoruz kazak için. Alize Süperlana Maxi ve Nako bonjur kullanılmış videoda. 6 mm şiş kullanıyoruz. Ana renkten yaklaşık 6 ip kullanılmış. Renkli kısımlar için yeterli miktarda evde olan ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Modeldeki açık renk kazağın ölçüleri 40 – 42 beden için uyumlu.

Robalı Kazak Nasıl Örülür? 1

Robalı Kazak Nasıl Örülür?

Kazak bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel görünüyor değil mi. Bu sezonun modası kalın iplerle desenli kazaklar. Robalı kazak nasıl örülür izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Robalı Kazak Nasıl Örülür?”
  1. Alba dedi ki:

    Tejes hermoso y enseñas muy bien. Te sigo siempre. Gracias por compartir tu saber. Bendiciones desde Argentina

    1. Melek dedi ki:

      Muchas gracias

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler