Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bağcıklı Süveter Yapılışı

Kışın örgü süveter modelleri yazın yazlık örgü bluz modelleri olarak kullanacağımız çok güzel bir modelin anlatımını hazırladık. Örgü bağcıklı süveter yapılışı. Hem örneğiyle hem de modeliyle hemen örmek isteyeceğiniz tığ işi örgülerden. Örgü yakalı ve bağcıklı süveteri çok beğeneceksiniz. Tabi aynı modelin kol kısmına ekleme yaparak kazak görünümü verebilirsiniz. Süveter veya yazlık örgü modelleri olarak kullanacağımız güzel modelin yapılışına az sonra geçeceğiz. Öncesinde daha önce ördüğümüz modellerden bahsedelim.

Örgü Bağcıklı Süveter Yapılışı

Süveter olarak oldukça fazla modelden bahsettik. Yeni modelleri paylaştık veya ünlü markalarda gördüğümüz modelleri çıkarttık. Mesela tığla zara örgü süveter yapılışı markalarda gördüğümüz eve gelince çıkarttığımız modellerden. Kadın örgü süveter yapımı kare motiflerle, çiçekli motiflerle ördüğümüz süveterlerden. Tığla kolay örgü süveter yapılışı ise kışın kullanacağımız modellerden. Örneği ise daha önce yine farklı örgü modellerinde kullanmıştık. Şimdi dantel modellerini andıran örgü bağcıklı süveter yapılışını öğrenelim.

Tığla Bağcıklı Süveter Nasıl Örülür?

Alt kısmında tığ işi lastik modelleri, tığ işi sık iğneler, çakma sık iğnelerle başlangıcını ördüğümüz örgü bağcıklı süveter yapılışı çok beğeneceğimiz ve ördüğümüzde yaz kış kullanacağımız örgülerden.

Örgü Bağcıklı Süveter Yapılışı 1

Örgü Bağcıklı Süveter Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. % 100 merserize iplik ve 2 mm tığla örülmüş. Son olarak videoya geçiyoruz. Örgü bağcıklı süveter yapılışını öğreniyoruz.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CyOjdvIr0Ss/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler