Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı

İki şişle kolay örgü modeli yapımı hazırladık. Yine birçok tasarımda kullanacağınız örneklerden. Erkek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel örgü süveter modelleri, örgü yelek modelleri olur. Erkek bebek yelek modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Yada çeyizlik yelek modelleri, anne yelek modelleri örebilirsiniz. Örgü boyunluklar, örgü şapkalar örebilirsiniz. Örgü hırka modellerinde severek kullanabilirsiniz. Modelin nasıl yapıldığını Türkçe anlatımlı videodan öğreneceğiz. Daha sonra dilediğimiz modelde örneği kullanacağız.

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı 2

İki şiş örgü modellerinden bahsedelim biraz. Yine birçok modelde kullanacağımız örnek anlatımları paylaşmıştık. Onlardan biri 3d kolay şiş örgü modeli yapılışı. Çeşit çeşit modellerde kullanabilirsiniz. Kolay iki şiş örgü modeli kazaklar, şallarda kullanılabilir. Tunus işi örgülerden yeni modeller örmek isterseniz 3 günde tunus işi battaniye örün demiştik. Muhteşem bir modelin yapılışını paylaşmıştık. Örgülerinizde örneği kullanabilirsiniz. İki şişle kolay örgü modelleri yapımı için anlatıma geçiyoruz.

İki Şişle Kolay Model Nasıl Örülür?

Model çok güzel ve kolay. Adım adım nasıl örüldüğünü birazdan öğreneceğiz. Çeşit çeşit iplerle çeşitli örgülerde iki şişle kolay örgü modeli yapımını örebilirsiniz.

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı

İki ilmek arasına ip sarmalları yaparak ördüğümüz bir örnek. Çok güzel duruyor değil mi. O halde hemen videoya geçip nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler