Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Günde Tunus İşi Battaniye Örün

Tunus işi örgü modellerinden çok hoşunuza gidecek bir modelin yapılışını hazırladık. Kolay örgü modellerinden ve çok şık duran örneklerden. Penye ip, orta kalınlıkta iplik, kalın ipliklerle örüldüğünde muhteşem duran bir model. V çapraz ilmeklerin olduğu yeni örgü modellerini herkes kolayca örecek. Örgü yeni başlayanlarda yeni tunus işi örgüyü rahatlıkla örebilecek. 3 gündü tunus işi battaniye örün tamamlayın. Daha sonra yeni modeli farklı örgülerde de kullanın. Sizce bu modelle başka neler örülebilir. Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ne kadar çok paylaşım içinde olursak o kadar çok yeni model tasarlarız.

Tunus işi yeni modellerden zaman zaman bahsediyoruz. Tek şişle yada tek tığla örülen kolay örgülerden. Tunus işi örgülerde arka sıra yok. Hep önden ilerliyor. İleri ve geri şeklinde örüyoruz. Yeni tunus işlerinden bahsedelim biraz. Çeşitli modellerde kullanacağımız hatta renkli olarak öreceğimiz iki renkli tunus işi örneği yeni modellerden. Tunus işi yeni örgü modeli ajurlarla yapılan kolay gösterişli örneklerden. Bebek örgüleri dahil birçok model tasarımında kullanabilirsiniz. Tunus işi kesme şeker örneği ise iki şişle örülen tüm modellerin yapılışında kullanılabilir.

İnanılmaz Güzellikte Tığ İşi Örneği

Battaniyeler, yelekler, hırkalar, şapkalar, puflar… Bu güzel ve kolay modelle neler örebiliriz neler. Penye ip, ribbon ip ve ortanın üzerinde biraz  kalınlıkta örgü ipi ile modelin nasıl durduğunu inceleyeceğiz. Ekose atkılar şallar örebilirsiniz. Kazaklar, bebek örgü modelleri örebilirsiniz. Çantalar, süveterler örebilirsiniz. 3 günde tunus işi battaniye örün.

3 Günde Tunus İşi Battaniye Örün

3 Günde Tunus İşi Battaniye Örün 1

3 Günde Tunus İşi Battaniye Örün 2

3 Günde Tunus İşi Battaniye Örün 3

Muhteşem duruyor değil mi. O halde hemen videoya geçiyoruz. Son olarak videoyu izliyor ve bu güzel modelin yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler