Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Kesme Şeker Örneği

Tunus işi örgü modellerinden yepyeni çok hoş bir örnek daha. Daha önce bu modeli şiş örgü örneklerinde çok kullanmıştık. Sepet örgü modeli, kesme şeker örgü modeli olarak da geçiyor. Bugün aynı örneği tek tığ örgü modelleri, tunus işi örgü olarak yapacağız. Tunus işi kesme şeker örneği birçok modelde kullanılacak örgülerden. Bebek hırkaları, bebek yelekleri, bebek battaniyesi gibi birçok alanda kullanabilirsiniz. Batik iplerle, tek renk iplerle, evde kalan iplerle çok güzel örgüler örebilirsiniz. Farklı kalınlıkta iplerle örgü paspas modelleri, örgü amerikan servis modelleri, örgü runner modellerinde kullanabilirsiniz. Eminim çok hoş olacaktır. Paspaslarda, suplalarda, runnerlerde hasır ip kullanabilirsiniz. Yakışacaktır.

Tunus işi ileri geri örülen kolay örgülerden. Ve klasiğin dışında yeni modellerle buluşmaya devam ediyoruz. Mesela tunus işi yeni örgü modeli yapılışı çok hoş duran örgü supla modellerine çok yakışacak bir örnek. Tunus işi nergis modeli de çok sevilen örneklerden. Bir diğer model ise kalın iplerle örüldüğünde harika duruyor. Tarifine ise tunus işi çapraz ilmekler nasıl örülürden ulaşabilirsiniz. Videolu tunus işi diyagonal örgü modeli yapılışı çok şık örneklerden. Şimdi tunus işi kesme şeker örneği detaylarına geçelim.

Tunus İşi Kesme Şeker Örneği Nasıl Örülür?

Hem renkli ebruli iplerle hem de tek renk iplerle örülecek çok şık bir örnek. Hem kolay hem de gösterişli. Yelekler, hırkalar, paspaslar, şapkalar, bebek örgüleri gibi birçok modeli örebilirsiniz. Tunus işi ile örebileceğiniz tüm örgülerde kullanabilirsiniz.

Tunus İşi Kesme Şeker Örneği

Tunus İşi Kesme Şeker Örneği 1

Tunus İşi Kesme Şeker Örneği 2

Tunus İşi Kesme Şeker Örneği 3

Tunus İşi Kesme Şeker Örneği 4

Birçok renkle örülmüş örneğini gördük. Şimdi modelimizin nasıl örüldüğünü öğrenme vakti. Tunus işi kesme şeker örneği yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler