Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Yeni Örgü Modeli Yapılışı

Tunus işi örgü modelleriyle devam ediyoruz. Tunus işi çok keyifli örgülerden. Tek tığ, tek şiş ile örülüyor. İleri ve geri şekilde örülerek model çıkartılıyor. İlk defa örgü örecekler için kolay örgü modellerinden. Dümdüz tunus işi örgüler örüp üzerine işlemeler, süslemeler yapabilir. Mesela kanaviçe etamin örneklerinden, el nakışı modellerinden süslemeler yapabilir. İşlemeye, süslemeye uygun örgü modellerinden.

Yeni tunus işi örgü modellerinden güzel örneklerin anlatımlarını da yine birçok örgülerinizde kullanabilirsiniz. Mesela bebek örgülerinde. Çok güzel bebek battaniyeleri, yelekler, hırkalar örebilirsiniz. Örgü şapkalar, boyunluklar örebilirsiniz. Örgü puf modelleri, örgü paspas modelleri gibi örgüler örebilirsiniz. Tunus işi patik yapılışında kullanabilirsiniz. Tunus işi yeni örgü modeli ajurlu örgü modellerini andırıyor. Bu yüzden yazlık örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Şimdi birçok modelin yapılışında kullanacağımız tunus işi şeni örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Tunus İşi Yeni Örnek Nasıl Örülür?

Bebek battaniyesi, paspaslar, puflar, amerikan servisleri gibi birçok modelde kullanacağımız güzel bir örnek daha. Hasır iplerle paspas veya supla yapımında kullanabilirsiniz. Kağıt iplerle kağıt ipten çanta modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Örmesi kolay ve birçok modelde birçok çeşitte iple kullanılacak örgülerden.

Tunus İşi Yeni Örgü Modeli Yapılışı

Model çok hoş duruyor değil mi. Biz yukarıda hangi modellerde kullanabiliriz paylaştık. Sizce örnekle neler örülebilir. Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylece daha çok model üretmiş oluruz. Hazırsanız hemen tunus işi yeni örgü modeli yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler