Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu Tunus İşi Popcorn Yapılışı

Merhaba arkadaşlar. Yine sizlere her türlü örgülerinizde kullanabileceğiniz bir model paylaşmak itiyorum. Bebek patiği, bebek yeleği, bebek battaniyesi, örgü bere modeli, hırka modeli ve diğer örgülerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha önce sizlere tunus işi nasıl yapılır bahsetmiştik. Tunus işinden birçok örgü yapılıyor. Ve ben tek model olarak düşünüyordum. Bu kadar çeşit olduğunu bilmiyordum. Sizlere farklı modeller buldukça paylaşmaya çalışacağım. Farklı model olarak sizlere tunus işi nergis modeli yapılışını paylaşmıştık. Sizler tarafından çok beğenildi. Yine videolu çizgili tunus işi modeli yapılışını paylaştık. Her türlü örgülerinizde deneyebilirsiniz.

Bugünde tunus işi bebek battaniyesinde kenar modeli olarak veya hat belirlemek için yapabileceğiniz popcorn yapılışını göstereceğiz. Oldukça kolay. Aynı ilmek içine 3 adet ikili trabzan yaparak oluşuyor. Son ilmekler birlikte örülüyor. Popcorn sıklığının kendiniz belirleyebilirsiniz. Sıra sonuna kadar ördükten sonra yine klasik tunus işinde olduğu gibi geri  2 ilmek olarak örüyoruz.

Oldukça kolay bir model. Bu modelle atkılar da yapabilirsiniz. Çok şık olacaktır. Öreceğiniz tüm modellere yakışacaktır. Mesela tunus işi hırka yapacaksanız kol kısmına ve yaka kısmına tunus işi popcorn uygulayabilirsiniz. Ve örgü hırka modeline daha farklı bir hava katacaktır.

Videolu Tunus İşi Popcorn Yapılışı

Videolu Tunus İşi Popcorn Yapılışı 1

Videolu Tunus İşi Popcorn Yapılışı 2

Tunus işi popcorn yapılışını video ile izleyebilir ve daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler