Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Başlayanlar İçin İki Renkli Tunus İşi

Tunus işi örgü modellerinden çok zarif bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Yeni başlayanlar için iki renkli tunus işi örneği hazırladık. Bebek örgülerinden, bebek battaniyesine kadar birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Tunus işi örgü modelleri tek tığla veya tek şiş olarak isimlendirdiğimiz tığla örülüyor. İleri geri olarak örülen örgülerden. Kolay örgü modellerinden. Örgüye yeni başlayanlar tunus işi örgülerin hepsini rahatlıkla örebilirler. Tunus işi kesme şeker örneği battaniye, örgü yatak örtüsü, örgü yatak şalı, örgü hırka modelleri gibi modellerde kullanılabilir. Bebek battaniyesi modellerinde kullanılabilir. Tunus işi yeni örgü modelleri ise yine şapkalarda, bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde hatta örgü puf, örgü paspas modellerinde bile kullanılabilir. Tunus işi örneklerinden çok güzel örgü patik modelleri de örüyoruz. Mesela tunus işi renkli patik yapılışı hoşunuza gidecek çok güzel bir model. Hazırsanız hemen detaylarıyla yeni başlayanlar için iki renkli tunus işi yapılışını öğrenmeye geçelim.

İki Renkle Tunus İşi Nasıl Örülür?

Tunus işiyle yeni örgü modellerinden çok hoş bir örnek daha. Mesela bebek yelekleri, bebek hırkaları örüp üst kısımda düz tunus işleri örüp alt kısımlarda az sonra paylaşacağımız desenli örneği kullanabilirsiniz. Yakadan başlama örgülerde özellikle roba kısmından sonra rahatlıkla kullanılabilir.

Yeni Başlayanlar İçin İki Renkli Tunus İşi 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoya geçiyoruz ve yeni başlayanlar için iki renkli tunus işi yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler