Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Tunus İşi Patik Yapılışı

Tunus işi örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada ister günlük olarak istersek de çeyizlik patik modelleri olarak kullanacağımız bir modelin yapılışı var. Boncuklu tunus işi patik yapılışı. Siyah renk ve beyaz- gümüş- gold- kırmızı gibi birçok renk boncuk kullanarak öreceğimiz kolay patik modellerinden. Kolay tunus işi patik modelleri pencereli olarak hazırlandı. Eğer pencereli patik modellerini seviyorsanız bu modeli örebilirsiniz. Modeli düz sade bırakarak üzerine kanaviçe etamin örnekleri, el nakışı modelleri işlemeleri de yapabilirsiniz. Boncuklu tunus işi patik yapılışı sade veya boncuklu olarak kullanılacak zarif, sade modellerden. Boncuklar tam yerinde kullanıldığı için çok güzel duruyor.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz tunus işi patiklerden bahsedeceğiz. Babet patik modelleri tamamlandığında çok şık duruyor. Özellikle çeyizler için çok örüyoruz. Tunus işi patik yapılışı babet patik modelleri olarak öreceğiniz örneklerden. Tunus işi patik yapımı da sade örülüp broşlarla, örgü çiçek modelleriyle süslenecek modellerden. Tunus işi babet patik yapılışı için anlatıma geçiyoruz.

Boncuklu Patik Nasıl Örülür?

Siyah renkle ve gümüş boncuklarla örülmüş çok hoş zarif bir model. Siyah iplerle örüldüğünde her boncuğu kullanabilirsiniz. Renkli iplerle de ördüğünüzde uygun renkli boncukları tamamlayarak öreceğiniz patikler örebilirsiniz.

Boncuklu Tunus İşi Patik Yapılışı

Boncuklu tunus işi patik yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. O halde anlatıma geçelim ve nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler