Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Babet Patik Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün harika bir örgü patik modelleri anlatımı hazırladık. Çeyizlik patik modelleri olarak hemen örmeye başlayabilirsiniz. Pamuklu iplerle yazlık örgü ayakkabı modelleri olarak örebilirsiniz. Yani ev ayakkabısı olarak da çok şık durur. İncilerle, boncuklarla süslediğimiz tunus işi babet patik yapılışı düz klasik tunus işi olarak örülüyor. Bu yüzden kolay bir model ve herkes rahatlıkla örebilir. Türkçe anlatımlı videoyu takip ederek örgüye yeni başlayanlar da tığ işi patik modellerini örebilir.

Örgü patik modellerinde tunus işi ile yapılmış değişik patiklere de yer vermiştik. Tunus işi patik yapımı düz örülüp üzerini istediğiniz gibi süsleyeceğiniz örneklerden. Kürkler, ponponlar, püsküller, örgü güller, örgü çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Tunus işi renkli patik yapılışı yine muhteşem modellerden biri. Elinizde olan ipleri kullanarak renkli patikleri örebilirsiniz. Tunus işi patik yapılışı için anlatıma geçelim. Detayları öğrenelim.

Tunus İşi Patik Nasıl Örülür?

Sade bırakabilirsiniz. Fiyonklarla süsleyebilirsiniz. Kürk ponponlar ekleyebilirsiniz. Birçok şekilde kullanacağımız zarif patiklerden. Günlük kullanım için veya çeyizlik patik olarak öreceğimiz modellerden.

Tunus İşi Babet Patik Yapılışı 1

Tunus İşi Babet Patik Yapılışı

Birazdan çok güzel bir patiğin yapılışını öğreneceğiz. Beyaz renkle veya sevdiğiniz renklerle örülebilecek en güzel patiklerden biri. O halde hemen videoya geçelim. Detaylarıyla tunus işi baet patik yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler