Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Renkli Patik Yapılışı

Örgü patik modellerine rengarenk örgü modelleriyle devam ediyoruz. Eğer elinizde daha önce ördüğünüz örgülerden, patik modellerinden kalan ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Atıl ipleri değerlendirmek için tunus işi patik modelleri çok uygun bir örnek. Patikte kullanılan renk sayısını da yine istediğiniz gibi artırabilir veya azaltabilirsiniz. 2 renkli patik modelleri olarak örebilirsiniz. Tek renk olarak örüp üzerini el nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleriyle süsleyebilirsiniz. Patik modellerini bu şekilde nakışlarla, örgü aplikelerle, örgü çiçeklerle süslemek mümkün.

Tunus işi örgü modelleriyle çok güzel patikler örebilirsiniz. Mesela çok sevilen çok örülen sade veya boncuklarla süslenen tunus işi patik yapılışını birçok renkle örebilirsiniz. Babet patik modelleri gibi çok güzel duruyor. Tunus işi gömlek patik yapılışı yine çok beğeneceğiniz, düğmelerle tamamlanmış patik modellerinden. Tunus işi patik yapımı anlatımlı modellerde düz olarak örerken üzerine desen uygulaması da yapabilirsiniz. Çilekler, mantarlar, yapraklar, çiçekler gibi. Şimdi de yine çok beğeneceğiniz tunus işi renkli patik yapılışına geçelim.

Tunus İşi Patik Nasıl Örülür?

Renkleriyle, modeliyle çok güzel bir patik olmuş. Renk olarak çok uyumlu değiller ama bir araya gelince muhteşem olmuşlar. Sizde elinizde artık ipleriniz varsa az sonra anlatımını paylaşacağımız gibi patikler örebilirsiniz. Hem atıl iplerden kurtulmuş oluruz hem de güzel bir patiğe sahip olmuş oluruz.

Tunus İşi Renkli Patik Yapılışı

Son olarak videoya geçip tunus işi renkli patik yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler