Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Patik Yapımı

Şiş örgü modellerinden yeni oldukça kolay patik modelleriyle devam ediyoruz. Şiş örgü patik modellerini haraşo örgü örneğiyle yapıyoruz. Yine aynı teknikle sayılarla örüp farklı şiş örgü örnekleri kullanabilirsiniz. İki renkli patik modellerini sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Çeyizlik patik modelleri, hediyelik fikirler, günlük kullanım için patikler olarak örebilirsiniz. Yine yabancı örgü modellerinden. En güzel en yeni modelleri buluşturmaya devam ediyoruz. Yine çok beğeneceğiniz iki şişle dikişsiz patik yapımı favori modellerimizden. Modası hiç geçmeyecek severek öreceğiniz her daim kullanacağınız örneklerden. Tığla öreceğimiz şahane bir model daha var. Tığ işinden vazgeçemeyenler için örgü patik modelleri tığ işi örneğine bir göz atmalısınız derim. Şiş, tığ, motifli örnekler fark etmez birçok örneğimiz var. Paylaştığımız birçok modelin yeni görülmemiş olmasına özen gösteriyoruz. Hadi gelin şimdi yeni başlayanlar için kolay patik yapımı detaylarına geçelim.

İki Renkli Kolay Patik Yapımı

Düz göründüğüne bakmayın. Bittiğinde harika bir patik oluyor. Hem kolay hem kullanışlı bir patik. Yeni başlayanlar için kolay patik yapımı detaylarıyla videoda. Mor ve mavinin birbirine uyumlu olacağını düşünür müydünüz. Bence harika olmuş. Patik için alize lana gold, 3 mm şiş kullanıyoruz. 35- 36 numara ayak için uygun bir patik.

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Patik Yapımı 1

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Patik Yapımı

Mavi ve morun uyumundan oluşan çok güzel bir patiğin yapılışıyla devam ediyoruz. Yukarıda duruşunu görüyorsunuz. Eğer bu güzel patiğin nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız hemen altta tarifini bulabilirsiniz. Birlikte izleyelim ve kendimize güzel bir patik örelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler