Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örümcek Desenli Örgü Çorap Yapılışı

Örümcek desenli örgü çorap yapılışı ile devam ediyoruz. Aynı sayılarda örüp üzerine istediğiniz desenleri yapabilirsiniz. Çok şık, çok güzel bir çorap. Örgü çorap modellerinden sizlere daha önce farklı modellerin yapılışını da hazırlamıştık. Benim çok beğendiğim modeller arasında yapraklı bir model var. Çorap örnekleri yapılışı benim çok beğendiğim yaprak desenli bir model. Yaprak deseni her örgüye çok yakışıyor. Örgü hırka modelleri, kazak modelleri, şal modelleri, bebek battaniyeleri ördük yaprak deseni ile. Kolay çorap yapılışında sizlere detaylı bir şekilde çorabı nasıl öreceğizimi, ilmek sayılarını vermiştik. Aynı modeli örebilirsiniz. Üzerinde desen uygulamaları yaparak.  Evde örme çorap nasıl yapılır, nasıl örülür detaylarına geçelim.

Örgü Çorap Yapımı

Örümcek desenli örgü çorap yapılışını pdf dosyası şeklinde hazırladık. Ve ayrıntılı videosu da mevcut. Çok güzel bir çorap. Aynı sayıları istediğiniz desenlerle örebilirsiniz. Dümdüz örüp üzerine işlemeler yapabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Kanaviçe örnekleri, brezilya nakışı işleyebilirsiniz. O zaman çeyizlik olarak da kullanabilirsiniz. Bu hali ile de çok güzel. Erkek çocuklarına örümcek adamı seven çocuklara o renklerde güzel bir çorap örebilirsiniz.

Örümcek Desenli Örgü Çorap Yapılışı 1

Örümcek Desenli Örgü Çorap Yapılışı

Çorap çok güzel duruyor. Kışın ayaklarınızı sıcacık tutacak. Tur tur nasıl yapıldığını önce pdf dosyasında görelim. İngilizce ama terimlerin anlamlarına bakıp  rahatlıkla örebilirsiniz. Örerken sizi destekleyecek güzel bir videoda mevcut.

Örümcek Desenli Örgü Çorap Yapılışı PDF

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler