Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle İki Renkli Patik Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok güzel bir patiğin yapılışını hazırladık. Daha önce bebek battaniyesi modellerinde, bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde kullandığımız bir örneği örgü patik modellerinin yapılışında kullanacağız. Şişle iki renkli patik yapılışı. Bal peteği örneği ile örülmüş harika bir model. Çeyizlik patik modelleri veya günlük kullanım için hemen örebilirsiniz. Yeleğin veya battaniyenin yapılışına önceki içeriklerden oluşabilirsiniz. Burada patik modellerinden bahsedeceğiz. En güzel patik modellerinden bahsedecek daha sonra örmeye başlayacağız. Havalar soğumaya başladı. En kısa zamanda en güzel patikleri örmeye başlamalı. Mesela ayrıntılı bir şekilde paylaştığımız iki renkli kolay patik yapımını inceleyebilirsiniz. Örmesi keyifli modellerden. Rengi de modeli de çok güze. Çıtı pıtı duruyor. Eğer kış için kendinize çorap örmek isterseniz yapraklı örgü çorap yapılışına göz atabilirsiniz. Muhteşem bir örnek. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni model şişle iki renkli patik yapılışını öğrenme zamanı.

Şişle İki Renkli Patik Nasıl Örülür?

Gri ve bordo rengi bir arada düşünmemiştim. Çok güzel olmuş. Gri ile genelde mavi, pembe, sarı renkleri kullanıyoruz. Renk olarak birbirine çok güzel uyuyorlar. Aynı zamanda gri ve bordo da çok güzel olmuş. Sizde farklı örgülerinizde bu renkleri kombin olarak kullanabilirsiniz.

Şişle İki Renkli Patik Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Haraşo örgü modeli ve bal peteği ile yapılmış kolay bir patik. O halde hemen anlatıma geçelim nasıl örüldüğünü öğrenelim. Şişle iki renkli patik yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler