Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Örgü Ayakkabı Modelleri

Örgü ayakkabı modellerinden yepyeni bir örnek daha. Örgü spor ayakkabısı olarak kullanabilirsiniz. Çok güzel bir model. İnce makrome ipi ile örülmüş bir ayakkabı. Yeni örgü ayakkabı modelleri için kullanmadığınız ayakkabıların tabanlarını kullanabilirsiniz. Hazır olarak nette taban satışları oluyor. Onları kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını kullanarak onlar içinde örebilirsiniz. Yaza uygun, kışın da kullanabileceğiniz örgü ayakkabı modellerinden sizlere yeri geldikçe bahsediyoruz. Bu güzel yeni modeli de yaz için kullanabilirsiniz. Yağmurlu havalarda çok kullanışlı olmayacaktır. Örgü ayakkabı modeli ve yapılışı videolu tariflerimiz de var. Onları da inceleyip kendiniz için örebilirsiniz. Ben örülecekler listesine ekledim ama ne zaman örebilirim bilmiyorum. Motifli yazlık örgü ayakkabı yapılışı da yine örülecekler listesinde. Çok güzel bir model. Tığ işi ile örülmüş harika modeller. Sık iğne ile yapıyoruz. Ve zincirlerle ajur yapıyoruz. Yapılışına geçelim hemen.

Örgü Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabısı olarak kullanabileceğiniz yazlık çok güzel bir örnek. Yeni örgü ayakkabı modellerinin yapılışını sizlere adım adım fotoğraflı olarak hazırladık. Kendi ayağınıza uygun bir tabanlık üzerine yapabilirsiniz. İnce makrome ipi ile örülmüş bir ayakkabı. Pamuklu ipler veya merserize iplerde kullanabilirsiniz. Örgü ayakkabımızı yapmaya önce tabanı hazırlayarak başlıyoruz. Tabanın etrafını sık iğne ile dolanıyoruz.

Yeni Örgü Ayakkabı Modelleri 20

Daha sonra arka topuk kısmını örüyoruz.

Topuk kısmından sonra burun kısmına geçiyoruz.

Ayakkabıyı bitirdik. Çok güzel görünüyor. Ve örmesi oldukça kolay. Belki biraz tabanı hazırlama zorlayabilir. Daha ayrıntılı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/26357.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler