Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Patik Modeli Yapılışı

Patik modellerine kolay bir patik ile devam ediyoruz. Tığ işi patik modellerine sıkça yer vermiştik. Şimdi de iki şişle patik modeli yapılışı hazırladık. Daha önce bebekler için T patik modeli anlatımı paylaşmıştık. Bu patiğin yapılışına bir saatte bebek patiği nasıl örülür tarifimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi aynı patiği yetişkinler için örüyoruz. Her yaş grubu için örebileceğiniz kolay bir örnek. Örgüye yeni başlayanlardan iseniz bu güzel patik ile başlayabilirsiniz. Patik yapılışı için üzerine istediğiniz örgü aplike modellerini kullanabilirsiniz. Biz fıstıklı güzel bir çiçek kullanıyoruz. Örgü gül yapımı, örgü çiçek yapımı, örgü yaprak yapımı yapabilir, kullanabilirsiniz. Örgü ponponlarla süsleyebilirsiniz. Bildiğiniz daha farklı teknikleri de kullanabilirsiniz. Şimdi biz tığ oyasında kullandığımız fıstık tekniğinden çiçek yapıp kullanıyoruz.

2 Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

İğne oyası modelleri, tığ oyası modelleri, dantel örnekleri ve yelek modelleri kadar patik modelleri de çeyizlerde yerini alıyor. Çeşit çeşit patik modelleri bulup çeyizlerimiz için örüyoruz. Kışın ayaklarımızı sıcak tutan çorap üzerine veya çorapsız giydiğimiz çok güzel bir aksesuar. Kendimiz için ve örgüye yeni başlayanlar için kolay patik olan iki şişle patik modeli yapılışının tüm detaylarını görelim.

İki Şişle Patik Modeli Yapılışı

İki Şişle Patik Modeli Yapılışı 2

Dilediğiniz renklerde örebilirsiniz. Patiğimiz çok güzel duruyor değil mi. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak görelim. İyi seyirler.

https://youtu.be/hYys4toOzJE?si=Pq3XqQ2oEU4zdbAp

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler