Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İki Şişle Patik Modelleri

Uzun zamandır patik modellerinden paylaşım yapmıyorduk. Üzerini istediğiniz gibi süsleyeceğiniz yeni iki şişle patik modelleri yapılışı hazırladık. Modelde kullanılan örgü çiçek modeli ile de çok güzel. Modelde kullanılan örgü çiçeği bebek örgü modellerini süslemede, şapka süslemede, yelek süslemede de kullanabilirsiniz. Yine patik üzerine ponponlar, fiyonklar, örgü çiçek tarifleri örerek ekleyebilirsiniz. Kurdele işi yapabilirsiniz. Bir çantanızdan, ayakkabınızdan kopan aksesuarları dikebilirsiniz. Patik modellerinden tığ işi, şiş örgü modellerinden hangisi sizlere kolay geliyorsa onları örebilirsiniz. Hangi modeli beğeniyorsanız giymek için, çeyizleriniz için o modeli örebilirsiniz. Babet patik modelleri yapılışı, çeşitleri çok örülüyor mesela. Aynı patiği küçülterek çocuklarınız için de örebilirsiniz. Şiş örgü kolay patik yapımını eşleriniz içinde uyarlayarak onlara da örebilirsiniz. Kışın ne çocuklarımızın, ne bizim, nede eşlerimizin ayakları üşümesin.

2 Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

Çok güzel, zarif bir patik. İki şişle örüyoruz bu güzel patiği. Üzerini süslemek için evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Çeşitli örgü çiçekler örebilirsiniz. Modelde kullanılan çiçeği birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Mesela lif modellerini süslemede. Hediye paketlemede süs olarak kullanabilirsiniz. Yeni iki şişle patik modellerinin tarifi ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. İlmek sayılarını ayak ölçülerinize göre ayarlayarak örebilirsiniz. Şişimize ipimizle 94 ilmek atalım.  Ve tarifi videodan takip edelim.

Yeni İki Şişle Patik Modelleri 1

Yeni İki Şişle Patik Modelleri

Yeni İki Şişle Patik Modelleri 4

Yeni İki Şişle Patik Modelleri 3

Rengi ile, modeli ile çok güzel bir patik. Alt tabanı harika. Çok düzgün olmuş. Şimdi bu güzel modelin yapılışını ayrıntılı bir şekilde görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler