Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Patik Anlatımlı Yapılışı

İki renkli tunus işi patik modelleri veya tek renkli tunus işi patik modelleri olarak öreceğimiz güzel bir tarif hazırladık. Çok severek öreceğiz. Günlük kullanım veya çeyizlik patik modelleri olarak örüp kullanabiliriz. Tunus işi patik anlatımlı yapılışı videolu şekilde hazırlandı. Öncesinde farklı patik modellerinden bahsedelim. Yine tunus işi örgü modelleri olarak öreceğiz. Boncuklu tunus işi patik yapılışı çok şık bir patik. Çeyiz kıskandıran patik modellerinden. Tunus işi patik yapılışı ise düz modellerden. Babet patik modellerinden diyebiliriz. Üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İnciler dikebilirsiniz. Örgü çiçekler, örgü güller ile süsleyebilirsiniz. Püsküller ekleyebiliriz. Tunus işi renkli patik yapılışı ise parça ipleri değerlendirebileceğimiz çok şık patiklerden. Gelelim şimdi yeni modelin anlatımına. Tunus işi patik anlatımlı yapılışını öğrenelim.

Tunus İşi Patik Anlatımlı Yapılışı 2

Tunus İşi Patik Nasıl Örülür?

Hem iki renkli örülmüş halini hem de tek renkli örülmüş halini göreceğiz. Düz olarak örülmüş ve bitişinde boğaz kısmında yaprak ile tamamlanmış bir örnek. Eğer iki renkli örmek isterseniz yapraklı kısımda parça iplerinizi kullanabilirsiniz.

Tunus İşi Patik Anlatımlı Yapılışı 1

Tunus İşi Patik Anlatımlı Yapılışı

Her iki haliyle de tamamlandığında çok güzel duran modellerden. Son olarak videoya geçelim tunus işi patik anlatımlı yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler