Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kare Motifli Kolay Patik Yapılışı

Bebek battaniyesi, örgü hırka modelleri, örgü paspaslar, örgü yelek modelleri, bebek örgüleri gibi daha burada sayamadığımız birçok örgü modelinde kullandığımız çok sevdiğimiz bir motifle harika örgü patik modelleri yapılışıyla devam ediyoruz. Kare motifli kolay patik yapılışı. Motifimiz ise hanım dilendi bey beğendi motifi. Her örneğe her modele çok yakışıyor. Bu kez de patik modellerine çok yakışacak. Artan iplerle neler örülür diyorsanız işte sizlere çok güzel bir örnek. Harika bir tığ işi patik modelleri örülür. Tarifi ise videolu. Zaten bildiğimiz bir motif. Hepimiz zorlanmadan örebiliriz. Kolayca öreceğimiz patiği motiflerin tur sayısını artırarak her ayak numarasına göre örebilirsiniz.

En güzel patik modellerini birlikte örmeye devam ediyoruz. Tığla patik yapımı anlatımlı, şiş örgü patik modelleri gibi en yeni modelleri birlikte örüyoruz. Yine birlikte öreceğimiz kare motifli kolay patik yapılışı hazırladık. File patik modeli yapılışı çok beğeneceğiniz yeni örneklerden. Çeyizlik patik modelleri olarak da örebilirsiniz. Daha fazla örgü patik yapılışı için önceki içerikleri inceleyebilirsiniz. Şimdi kare motifli patik yapılışını öğrenelim.

Kare Motiften Patik Nasıl Örülür?

Çok sevdiğimiz bir motif. Bu motifle neler ördük neler. Hangi ipleri kullandık hangi renkleri kullandık sayısı bilinmez. Eldivenler, yelekler, bebek örgüleri, örgü puf modelleri…. Hepsinde kullandığımız ve daha yine birçok modelde kullanacağımız kolay bir motif. Tığ işi örgülerin, motifli modellerin şahı, başı diyebiliriz. Bugün güzel bir patik yapılışında kullanacağız.

Kare Motifli Kolay Patik Yapılışı

Çok güzel görünüyor değilmi. Patiğimizi 2 farklı renkle örülmüş örneğini inceledik. Şimdi ise hemen kare motiften kolay patik yapılışını videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler