Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Patik Modelleri ve Yapılışı

Fiyonklu örgü patik modelleri ve yapılışı var sırada. Siyah, beyaz renklerde harika bir örnek. Tığ işi ile ördüğümüz bir patik. Patik modellerinden yeni bir örnek. Evde olan ipleri değerlendirmek için iyi bir model. Çizgili şekilde renk renk örebilirsiniz. Örgü ayakkabı modelleri yapılışında da kullanabilirsiniz. Örneği farklı örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Sadece patik örgü modellerinde değil. Siyah beyaz kısımla ördüğümüz örneği bebek battaniyelerinde, lif modellerinde de kullanabilirsiniz. Şapka yapımında kullanabilirsiniz. Yine örgü fiyonk yapımını da örgü süsleme modellerinde kullanabilirsiniz. Siyah beyaz kısımla ördüğünüz şapkanın kenarına büyük bir fiyonk örüp dikebilirsiniz. Bugün fiyonkla örgü patik modelleri ve yapılışını süslüyoruz. Hemen patiğin yapılışına geçiyorum.

Patik Yapılışı

İstediğiniz renkte patiklik iplerle örebilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Patik yapılışına burun kısmından başlıyoruz. Örgü patik modelleri ve yapılışını kendi ayağınıza ölçerek tam ölçüde örebilirsiniz. Veya çocuklarınız için örüyorsanız onların ayaklarına ölçebilirsiniz. Böylece tam ölçüde örmüş olursunuz.

Patik Modelleri ve Yapılışı 3

Patiğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Çıtı pıtı duran bir örnek. Çeyizler için örülebilir. Hediyelik olarak örülebilir. Satış yapan arkadaşlarımız müşterileri için örebilirler. Siyah ve beyazın uyumu her zaman çok güzel olmuştur. İki zıt rengin birbiri ile şahane uyumu. Şimdi patiğimizin tarifine geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler