Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuzulu Patik Nasıl Yapılır?

Tığ işi örgü modelleri ile beğendiğiniz iplerinden krem rengi ip ve ana kuzusu ip ile harika bir patik yapılışı hazırladık. Kuzulu patik nasıl yapılır detaylar videolu anlatımda. Patik modellerinde videoda ana kuzusu ip uygulaması sadece bitişte uygulanmış. Siz resimlerde olduğu gibi daha önce uygulayabilirsiniz. Sanki öyle daha güzel olmuş. Kirpikler de harika olmuş. Her renk ile çalışılabilir. Ana kuzusu iplerin de birçok rengi var. Kendinize, kızlarınıza örebilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak örebilirsiniz.  Anlatımlı örgü patik yapılışı için sevimli bir patik tarifi daha var. Böyle sevimli figürlü patikleri seviyorsanız çilekli patik modelleri ve yapılışını örebilirsiniz. İncilerle süslenmiş çok güzel bir patik. Hadi şimdi kuzulu patik naslı yapılır izleyelim.

Ana Kuzusu İpten Patik

Burun kısmından sık iğne veya trabzanlarla yapılan harika bir patik. Kız çocukları için, erkek çocukları için örebilirsiniz. Ana kuzusu çocuklarımıza ana kuzusu iplerle patik örüyoruz. Anne kız, anne oğul patikler örebilirsiniz. Ölçü olarak kendi ayaklarınızı veya çocuklarınızın ayaklarınızı kullanabilirsiniz. Yani giyerek tur ilerledikçe ayağına veya ayağınıza ölçerek örebilirsiniz. Videodaki patik sihirli halka ile başlıyor ve trabzanlarla yapılıyor. Resimdeki modelde ise sık iğne ile yapılmış. Resimdeki patiklerin boyutları 23 cm.

Hadi patiğimizin duruşunu görelim. Çok güzel olduğunu göreceksiniz.

Kuzulu Patik Nasıl Yapılır? 1

Kuzulu Patik Nasıl Yapılır? 2

Kuzulu Patik Nasıl Yapılır? 3

Kuzulu Patik Nasıl Yapılır? 4

Kuzulu Patik Nasıl Yapılır? 5

Kuzulu Patik Nasıl Yapılır?

Hem krem rengi ip ile örülmüş örneğini hemde gri ve ana kuzusu olmayan iple örülmüş örnekleri gördük. Şimdi detaylı yapılışını videolu olarak izleyelim. Kuzulu patik nasıl yapılır izleyelim. İyi seyirler.

kaynak : https://www.ravelry.com/patterns/library/sheepy-slippers

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler