Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Fıstıklı Patik Yapılışı

Patik modellerinden sizlere çok güzel bir örnek yapılışı hazırladık. Şişle fıstıklı patik yapılışı. Daha önce bu örnekle yelek modelleri yapılışı paylaşmıştık. Aynı örneği patik modeline uyarladık. Yelek modelini görmek isterseniz daha önce paylaştığımız fıstıklı çiçek örgü yelek modelinden yapılışına ulaşabilirsiniz. Patik modellerinin en güzel örneklerini resimli veya videolu olarak anlatımlarını hazırlamaya çalışıyoruz. Sizden gelen olumlu yorumlar, mesajlar bizi çok mutlu ediyor. Yaptığımız her paylaşım için çok güzel yorumlar yapıyorsunuz. Sizler için beğendiğimiz tüm modelleri mimuu çatısı altında anlatımlı olarak hazırlıyoruz. Yabancı olan modelleri çeviri yaparak anlatıyoruz. Türkçe modeller yayınlıyoruz. Kendin yap projeleri, örgüler, danteller, penye ipten örgüler, hobi dünyasına ait ne varsa ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz, beğeneceğinizi düşündüğümüz modelleri yayınlıyoruz. Çeyizler için patikler, şallar, örgü çoraplar yayınlıyoruz. Çorap örnekleri ve yapılışından şık , desenli , dantel gibi duran modellerin yapılışını bulabilirsiniz. Ve her zaman olduğu gibi daha fazla model anlatımı için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

Fıstıklı Patik Nasıl Yapılır?

Patikler için beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. İki şişle patik modelleri, tığ işi patik modellerinden birçok model kullanabilirsiniz. Dikişsiz patik modelinde yaprak örgü modeli ve fıstık örneği bir arada kullanılıyor. Yaprak örgü bir modele eklendiğinde ortaya çok şık bir görüntü çıkıyor.

Şişle Fıstıklı Patik Yapılışı 5

Şişle Fıstıklı Patik Yapılışı 6

Şişle Fıstıklı Patik Yapılışı 7

Çok şık ve güzel bir patik. Şişle fıstıklı patik yapılışı ayrıntılı bir şekilde nasıl yapılıyor videoda görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler