Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Çizme Yapımı

Örgü çizme modellerinden sizlere boncuklu, otantik görünümlü hasır iple örülmüş görüntüsü ile boncuklu çizme yapımı hazırladık. Hazır tabanlık kullanılan çizmenin tüm detayları videoda yer alıyor. Boncuklu çizme yapımı için ahşap boncuklar, renkli boncuklar kullanabilirsiniz. Örgü çizme yapılışı içinde birçok ip var. O ipleri kullanabilirsiniz. Çizme olarak örgü ugg tarifi paylaşmıştık daha önce. Parmak arası terliği tabanlık olarak kullanıp üzerine örgü örüp çizme modeline çevirmiştik. Örgü ayakkabı modellerinde anlatımlardan yola çıkarak sizde kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Tıpkı boncuklu çizme yapımı için. Örgü ayakkabılarda tığ işi örgü modelleri, şiş örgü modellerinden beğendiğiniz örnekleri örerek ayakkabılar yapabilirsiniz. Şimdi boncuklu ayakkabının yapılışına geçelim.

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri

Boncuklu çizme yapımını çok seveceksiniz. Hemen boncukları, ipleri, tığı ve tabanlığı hazırlayıp örmeye başlayacaksınız. Evde kullanmadığınız terlikleriniz, eskiyen ayakkabılarınız, giymediğiniz ayakkabılarınız varsa tabanlarını kullanabilirsiniz. Merserize ipler, pamuklu ipler, akrilik ipler gibi birçok çeşitli ipler var. Örgü çizme yapımında beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Ayakkabı çok şık duruyor. Ev botu olarak kullanmak isterseniz keçe tabanlıklar da kullanabilirsiniz. Yine üzerine aynı şekilde aynı örgü modellerini kullanabilirsiniz. Veya tığ işinden her tekniği kullanabilirsiniz. Dümdüz sık iğne veya trabzandan, tunus işinden örüp düğmelerle, nakışlarla süslemeler yapabilirsiniz. Yine süslemek için boncuklar kullanabilirsiniz.

Boncuklu Çizme Yapımı

Boncuklu Çizme Yapımı 1

Çok güzel duruyor değil mi. Çizmeler bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Şimdi ayrıntılı bir şekilde yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler