Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bir Günde Patik Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden bir akşamda tamamlayacağınız örgü patik modelleri anlatımı hazırladık. 2 renkli patik modellerinden. Tabi tek renkle de örebilirsiniz. Patik modellerini kış yaklaşırken adım adım yeni modelleri örmeye başlayalım. Patiği örmesi kolay. Bir akşamda, bir günde örebileceğiniz modellerden. Bir günde patik nasıl örülür detaylara geçmeden önce daha önce ördüğümüz en güzel patik modellerinden bahsedelim.

Bu paragrafta şiş örgü patik modellerinden bahsedeceğiz. İki şişle ördüğümüz patiklerde beğendiğimiz birçok şiş örgü örneklerini kullanabiliriz. En çok kullanılan örneklerden biri haraşo örgü modelleri. Mesela iki renkli püsküllü patik yapılışı çıtı pıtı bir örnekten oluşuyor. Aynı sayılarla haraşo örneğiyle pirinç örgüyle veya farklı modellerle de örülebilir. Bu patiği çok beğeneceksiniz başlıklı kolay patik modelleri, dikişsiz patik modelleri gibi birçok model hazırladık. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Babalarınız, erkek kardeşleriniz ve eşiniz içinde çok güzel çoraplar örebilirsiniz. Güzel bir modelin yapılışına erkek örgü çorap yapılışında bulabilirsiniz. Hazırsanız yeni modele geçelim ve bir günde patik nasıl örülür öğrenelim.

Şişle İki Renkli Patik Yapılışı

Haraşolar, düz örgüler, ters örgüler ve çıtı pıtı duran ajurlu örneklerle çok güzel bir patik örüyoruz. Pembe tonları ve gri renklerle örülmüş çok hoş bir patik. Sizde sevdiğiniz renklerle bu güzle patiği örebilirsiniz.

Bir Günde Patik Nasıl Örülür?

Patiğimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen anlatıma geçelim. Bir günde patik nasıl örülür izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler