Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çiçekli Kolay Patik Yapılışı

Örgü patik modelleriyle devam ediyoruz. Tığ işi patik modellerinden yepyeni bir örneğin yapılışını hazırladık. Sırada örgü çiçekli kolay patik yapılışı var. Renk renk öreceğiniz büyük küçük herkesin çok beğeneceği bir patik. Tığ işi sık iğnelerle zemin hazırlayıp örgü çiçek modelleriyle süslediğimiz yeni örgü patik modellerinden. İster çeyizlik patik modelleri isterseniz de günlük patik modelleri olarak kullanabilirsiniz. Havalar soğuduğunda ayaklarınızı sıcacık tutacak patik modellerinden. Sizde çiçekleri değiştirerek örgü gül modelleri olarak değiştirebilirsiniz. Güllü patik modelleri de çok şık duracaktır.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz patiklerden bahsedelim. Patikleri örmek için şiş örgü örneklerini, tığ işi modelleri, tunus işi örgüleri kullanıyoruz. Mesela şişle iki renkli patik yapılışı isminden de anlaşılacağı gibi şişle örülen patiklerden. Tunus işi babet patik yapılışı ise yine çok beğeneceğiniz ayakkabı gibi duran incilerle süslenmiş modellerden. Fıstıklı kolay patik yapılışı ise tığla ördüğümüz modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi örgü çiçekli kolay patik yapılışını öğrenme vakti.

Çiçekli Patik Nasıl Örülür?

Küçük kızlarınıza, genç kızlarınıza, evlenecek kızlarınıza, kendinize… Kısacası büyük küçük herkese örülecek kolay patiklerden. Tığ işi sık iğnelerle tabanı örüp yan kısımlarını çiçeklerle süslediğimiz örneklerden. İsterseniz çiçeklerin ortasına inci dikebilirsiniz. Yakışacaktır.

Örgü Çiçekli Kolay Patik Yapılışı

Pembe, yeşil, mavi ve kahverengi ile örülmüş hallerini görüyoruz. Çok güzeller değil mi. O halde son olarak videoya geçelim. Baştan sona yapılışıyla örgü çiçekli kolay patik yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler