Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, 2 Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

Örgüye yeni başlayanlar için kolay patik yapımı videosu hazırladık. Haraşo örgü modeli ile yapılmış şık bir patik. Detaylar videoda. Üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Sizler için birbirinden güzel daha önce birçok anlatımlı patik modelleri yayınladık. Kolay modeller isteyenler için bir yeni modelimiz daha var. Tunus işi patik modelleri, tığ işi patik modelleri, şiş örgü patik modelleri ne ararsanız var. Sizlere ördüğünüz modellerde fikir verecek örgü patik modelleri de var. Düz bir patik örüp üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Boncuklarla , örgü süsleme modelleri ile, aplikelerle, çiçeklerle, dantellerle süsleyebilirsiniz. Beğendiğiniz motiflerle örgü bot patik modelleri yapabilirsiniz. Her zevke uygun model bizde mevcut.

İki Şişle Patik Nasıl Örülür?

Bu güzel patiği istediğiniz renklerde örebilir. İstediğiniz şekillerde süsleyebilirsiniz. Yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda mevcut. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. İp olarak evde olan ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Akrilik iplikler, yünlü, pamuklu , doğal iplikler kullanabilirsiniz. Ve kullanacağınız ipe uygun şişler tercih ederek örebilirsiniz.

Patik için şişe 38 ilmek atarak başlıyoruz. 12 sıra boyunca 1 ilmek düz 1 ilmek ters olacak şekilde lastik örüyoruz. İlmekleri 32 sıra boyunca 12 ilmek haroşa , 1 ilmek düz, 12 ilmek haraşo , 1 ilmek düz, 12 ilmek haraşo olacak şekilde örüyoruz. Daha sonraki kısmı videoda olduğu gibi birleştirerek patiğimizi tamamlıyoruz.

Şimdi patiğin yapılış videosuna geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler