Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Terlik Yapılışı

Bayıldım. Çok güzel çok güzel bir fikirle devam ediyoruz. Sırada amigurumi terlik yapılışı var. Bu model bizlere fikir verecek ve yeni yeni modelleri tasarlamaya başlayacağız. Yumuşacık keçe tabanlı örgü terlikler örüp daha önce paylaştığımız amigurumi modellerinin de uygulamasını yaparak örgü patik modelleri, örgü ayakkabı modelleri öreceğiz. Tığ işi terlik modelleri öreceğiz. Erkek çocuklarına da kız çocuklarınıza da gençlere de kendinize de. Herkese çekinmeden amigurumi terlik modellerini örebilirsiniz. Tüm ev halkı kendi ellerimizle ördüğümüz terlikleri giyecek.

Amigurumi Terlik Yapılışı

Zaman zaman örgü ayakkabı modelleri, örgü terlik modellerinden bahsediyoruz. Bugünde yepyeni çok güzel düşünülmüş bir terlik yapılışı hazırladık. Tabi yeni modelin yapılışına geçmeden önce daha önce ördüklerimizden bahsedelim. Örgü ayakkabıların üzerini motiflerle kaplayabilirsiniz. Nasıl yaparım nasıl durur derseniz örgü motifli spor ayakkabı yapılışında bulabilirsiniz. Ortaya çok güzel modeller çıkıyor. Kadife iple örgü terlik yapılışı hazırlamıştık. Yine aynı modeli örüp yine üzerini örgü çiçek modelleri veya amigurumi modelleriyle süsleyebilirsiniz. Örgü aplike modelleriyle süsleyebilirsiniz. Videolu örgü çiçekli terlik yapılışı hazırlamıştık. Puf çiçeklerle süslenmiş çok güzel bir model. Şimdi yeni amigurumi terlik yapılışına geçelim.

Amigurumi Terlik Nasıl Örülür?

Amigurumi geyik modelleriyle süslenmiş çok güzel terlik yapılışı hazırladık. Geyik figürlü terlik tam yeni yıla özel modellerden. Satış için hediyelik fikirler için de düşünebilirsiniz. Amigurumi geyiz tarifi, amigurumi tavşan tarifi, amigurumi aslan tarifi gibi daha birçok amigurumiyle terliğimizi süsleyebiliriz.

Amigurumi Terlik Yapılışı 1

Amigurumi Terlik Yapılışı 3

Amigurumi Terlik Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor. Bizde sevdiğimiz desenlerde terlikler örebiliriz. Amigurumi terlik yapılışını öğrenmeye geçiyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/C0PQVZRsvVc/?img_index=3

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler