Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Patik Yapılışı

Patik modellerinde çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Yeni başlayanlar için kolay patik yapılışı hazırladık. Siyah beyaz renklerle öreceğimiz kolay modellerden. Sayıları, ölçüleri ayarlayarak her yaş için her ayak ölçüsü için örebilirsiniz. Yeni başlayanlar için kolay patik yapılışı rengiyle modeliyle erkek patik modelleri olarak da örebilirsiniz. Patiği tamamladığımızda ikili gibi duruyor. Daha önce kız çocukları için örgü çorap yapılışı paylaşmıştık. İkili gibi duran modellerden. Farklı renklerle örüp erkek çocukları içinde örebilirsiniz. Erkek örgü çorap yapılışı yetişkin erkekler için ördüğümüz güzel örgü çorap modellerinden. Az sonra paylaşacağımız örgü patik modellerini de örüp damat patik modelleri olarak çeyizlerde kullanabilirsiniz. Hemen videoya geçip patiğin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

İki renkli Kolay Patik Yapılışı

Siyah beyaz renklerle örülmüş, papyonla süslenmiş çok hoş kolay bir patik. Yeni başlayanlar için kolay patik yapılışını sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Şiş örgü örnekleriyle örülmüş önce ayak kısmından başladığımız bir patik. Daha sonra ilmek toplayarak bacak kısmını ördüğümüz patiklerden.

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Patik Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Hem kızlar için hem de erkekler için örülebilecek bir patik. Şişle ördüğümüz patiği kolayca öreceğiz. Yeni başlayanlar için kolay patik yapılışı seveceğiniz modellerden. Hemen videoya geçip anlatımı izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler