Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Altıgen Motiften Amigurumi

Altıgen motiflerle birçok örgü ördük. Hırka modelleri, yelek modelleri ördük. Bebek hırkaları ördük. Örgü bebek pantolonları ördük. Şimdi şahane bir çalışma var. Altıgen motiften amigurumi örüyoruz. Amigurumileri örgü bebek yapımı, amigurumi ayıcık yapımı, amigurumi deniz kızı yapımı, amigurumi tavşan yapımı gibi birçok modele çevirebilirsiniz. Örneklerini de göreceğiz. Amigurumi uyku arkadaşı yapımı olarak da çok güzel duracak bir oyuncak olacak. Amigurumi örgü oyuncak modellerinden harika bir tarif. Altıgen motifi örüp diğer kısımları uyarlayarak her türlü oyuncağa çevirebilirsiniz. Altıgen motifle amigurumiler, bebekler çok daha güzel olacaklar. Çok sevimli zürafalar örebilirsiniz. Sevdiğiniz hayvan figürlerine, çizgi film kahramanlarına çevirebilirsiniz. Altıgen motiften amigurumi oyuncak tarifimize geçelim. Aynı motiflerle örülmüş oyuncak modellerini de görelim.

Altıgen Motifle Amigurumi Nasıl Örülür?

Altıgen motiften amigurumi için seçtiğimiz iplerle 2 tane altıgen motif örüyoruz. Daha sonra motifleri birleştirerek sevdiğimiz oyuncaklara çeviriyoruz. Bebekler, tavşanlar, ayıcıklar, aslanlar gibi birçok oyuncağa çevirebilirsiniz. Biz bugün videolu anlatımlı bebek tarifi hazırladık. Sizler altıgen motiften amigurumileri farklı oyuncaklara çevirebilirsiniz.

İpimizi alıyoruz. Önce 2 tane altıgen motif örüyoruz. Daha sonra bu motifleri birleştiriyoruz. Kafa, bacak, ayak ve elleri örerek oyuncağımızı tamamlıyoruz.

Altıgen Motiften Amigurumi 53

Altıgen Motiften Amigurumi 51

Altıgen Motiften Amigurumi 52

Şimdi aynı motifle örülmüş farklı oyuncak modellerini inceleyelim. Hepsi çok güzel. Önceki amigurumi tarifleri ile birleştirerek kafa kısımlarını, ayak kısımlarını alarak istediğiniz oyuncağa çevirebilirsiniz.

Hepsi çok güzel değil mi? Kurbağalar, tavşanlar, geyikler, rakunlar, kuzular hepsi var. Şimdi videolu anlatımla altıgen motiften amigurumi bebek yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://fabartdiy.org/granny-hexagon-doll-free-crochet-patterns-video/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler