Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife İpten Amigurumi Koala Yapımı

Çok sevimli bir hayvancık örüyoruz. Kadife ipten amigurumi koala yapımı. Zaman zaman amigurumi modelleri ve yapılışlarından bahsediyoruz. Bugün daha önce ördüğümüz amigurumi koala yapımına birde kadife iple örülmüş model ekleyelim dedik. Kadife iple çok güzel örgü oyuncak modelleri ördük. Amigurumi kaplumbağa, amigurumi ayıcık, amigurumi unicorn, amigurumi bebek gibi. Bugün çok sevimli çocukların çok seveceği uykucu koalalardan örüyoruz. Çocuklarınıza örgü uyku arkadaşı olarak örebilirsiniz. Amigurumi de eğer aynı sayılarda normal iplerle örmek isterseniz daha küçük oyuncaklar elde edersiniz. Çünkü kadife ip kalın ve kalın tığlarla örülüyor. O yüzden de oyuncakları aynı sayılarda ördüğümüzde farklı oluyor. İp kalınlıkları farklı olduğu için.

Amigurumilerde ücretsiz olarak paylaştığımız çok fazla desen var. Mesela amigurumi ev yapımı kolayca ördüğümüz üzerini pullarla, boncuklarla, aplikelerle süslediğimiz kurabiye, şekerleme görüntüsü verdiğimiz evlerden. Amigurumi yeşilin kızı Anne ise kitaptan uyarlanan dizisini izlediğimiz karakterden etkilenerek ördüğümüz amigurumilerden. Şimdi de çok sevilen hayvanlardan birini öreceğiz. Amigurumi oyuncak hayvan yapımı için detaylara geçiyoruz.

Kadife İple Amigurumi Koala Nasıl Örülür?

Daha önce normal iplerle amigurumi koala yapımı paylaşmıştık. Yine gri ve siyah ipler kullanarak koala örüyoruz. İç kısmını elyafla dolduruyoruz. Emniyetli gözler, iplerimize uygun tığ kullanmayı unutmuyoruz.

Kadife İpten Amigurumi Koala Yapımı

Koala bize ne güzel bakıyor değil mi. O halde hemen videoya geçip kadife ipten amigurumi koalayı örmeye başlayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler