Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı

Amigurumi modellerinden güzel bir model hazırladık. Amigurumi kapı süsü yapılışı detayları kaynak kısmında bulunan linkte mevcut. Oradan takip ederek yapabilirsiniz. Daha önceki amigurumi ücretsiz tariflerimiz arasında tığ işi amigurumi kuş yapımı yer alıyor. Çeşitli desenlerde modeller mevcut. Beğendiklerinizi kapı süslerinde kullanabilirsiniz. Örgü tarifi gökkuşağı yapılışı hazırlamıştık. Yine halkalı kapı süsü örneklerinde kullanabilirsiniz. Örgü aplike modellerinde ise birçok örgü çiçek modelleri yapılışı hazırladık. Kapı süsü yapmak için kullanabilirsiniz. Örgü kukla yapımı anlatımlı modelde mantar yapımından detayları ile bahsetmiştik. Tüm modeller bir araya geldiğinde çok güzel bir kapı süsü oluşturuyor. Yine kapı süsünde kullanılan amigurumi balkabağı yapımını önceki yazılarımız arasında detaylı anlatımını bulabilirsiniz. Amigurumi kapı süsü yapılışı için görsellere geçelim.

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi

Amigurumi kapı süsü yapılışı detaylarını, hangi modelleri kullanabiliriz bahsettik. Ayrı ayrı ördüğümüz modeller bir araya geldiğinde çok güzel bir kapı süsü oluşturuyor. Amigurumi anahtarlık modelleri olarak kullandığımız modelleri kapı süslerinde kullanabiliriz.

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 1

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 2

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 3Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 9

Kapı süsünü yapmak için yukarıdaki modelleri kullanacağız. İlk paragrafta bağlantılar vermiştik. Orada modellerin ayrı ayrı yapılışına ulaşabilirsiniz. Yine kaynak kısmında bulunan linkten de orjinal tarife ulaşabilirsiniz. Kapı süsü yapmak için % 50 pamuklu % 50 akrilik bir iplik kullanılmış. 4 mm tığ kullanılmış. Siz elinizde olan ipleri de kullanabilirsiniz. Kalp desenli kapı çelengi kullanılmış.

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 5

İstediğiniz renkleri kullanarak sevdiğiniz amigurumi figürleri ile kapı süsleri yapabilirsiniz. Kapı çelengine sıcak silikon, tutkallarla yapıştırabilirsiniz.

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 8

Bittiğinde çok güzel olacak. Son halini merak ediyor musunuz. Amigurumi kapı süsü yapılışı için son haline göz atıyoruz.

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 4

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 6

Amigurumi Kapı Süsü Yapılışı 7

Kaynak : http://martinederegtcrochetlife.blogspot.com/2020/08/happy-heart-wreath-crochetpattern-happy.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler