Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Uyku Arkadaşı

Sizlere harika örgü uyku arkadaşı modelleri hazırladık. Amigurumi oyuncak modellerini örerken sizlere fikir verecek süper modeller. Uyku arkadaşı yapımından sizlere farklı örneklerin tariflerinden bahsetmiştik. Yine galeri oluşturarak yeni modelleri hazırlamıştık. Amigurumi uyku arkadaşı modellerini pamuklu iplerle örebilirsiniz. İlk defa amigurumi oyuncak modelleri örüyorsanız kolay modelleri ile başlayabilirsiniz. Amigurumi uyku arkadaşı yapımı gibi, zürafalar, bebekler gibi birçok örneğin yapılışı mevcut. Sizde bu modellerden beğendiklerinizi örebilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde örgü oyuncaklar çok iyi modeller. Bebek görme hediyeleri, doğum günü hediyeleri olarak örebilirsiniz. Yine hediye olarak örebileceğiniz örgü uyku arkadaşı örneklerine geçelim.

Örgü Uyku Arkadaşı Amigurumi Oyuncak Modelleri

Örgü uyku arkadaşlarından oluşan süper bir galeri hazırladık. Galeride bebeklerden, tavşanlardan, lamalardan, dinozor ve sevimli kahramanlardan oluşan modeller var. Bu modellerin maalesef yapılışı yok. Daha önceki yazılarımızda tarifleri olan örgü uyku arkadaşı tariflerimiz var. O tarifleri burada bulunan modellere çevirebilirsiniz. Sayıları aynı şekilde örüp renk ve model değişiklikleri yapabilirsiniz. Modelleri incelerken amigurumi fotoğraf çekimleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Ördüğünüz oyuncakların fotoğraf çekimlerini benzer şekillerde yaparak sergileyebilirsiniz.

Amigurumi nasıl örülür, amigurumi ipi nasıl olmalı, fotoğraf çekimi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgileri yine önceki yazılarımızda bulabilirsiniz. Oldukça fazla ip çeşidi var. Harika renkler, harika aksesuarlar var. Beğendiğiniz markaların iplerini kullanarak oyuncaklarınızı örebilirsiniz. Hadi şimdi birbirinden güzel özenle örülmüş örgü uyku arkadaşı modellerini inceleyelim.

Kaynak : https://kknews.cc/baby/kv2abyq.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler