Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Eğitici Oyuncak Yapımı

Amigurumiden çok keyifli bir oyuncak örüyoruz. İstediğiniz figürlerle örebileceğiniz bir çalışma. Pamuklu ipler kullanarak sağlıklı oyuncaklar örebilirsiniz. Amigurumi eğitici oyuncak yapımı resimlerle ayrıntıları hazırladık. Kaynak kısmında bulunan linkten de tarifine ulaşabilirsiniz. Amigurumi uğur böceği, amigurumi tavşan, amigurumi aslan, amigurumi top gibi çalışmalarla oyuncakları tamamlayabilirsiniz. Pleksi aynalar ile çıngıraklar, vikvikler ile oyuncakları tamamlayabilirsiniz. Eğitici oyuncak gibi daha önce keçeden de eğitici oyuncak yapmıştık. Keçeden küp oyuncak yapımında tüm ayrıntıları paylaştık. Elinizde keçeler varsa çocuklarınız için satış için yapabilirsiniz. Plastik kanvas ile oyuncak yapımını da birçok şekilde tamamlayabiliriz. Hayvan figürlü, sayılar, harfler işleyebiliriz. Amigurumi eğitici oyuncak gibi birçok tasarım oyuncaklar yapabiliriz.

Amigurumi Eğitici Oyuncak Tarifi

Çok zor olmayan bir proje. Herkes resimdeki adımları takip ederek örebilir. Kaynak kısmında detaylar mevcut. Anlatım mevcut. Oradan da takip edebilirsiniz. Malzeme olarak pamuklu iplik, köpük küp, oyuncaklar için çıngırak, ahşap boncuk, elyaf, cırtcırt, düğme, plastik ayna kullanacağız. Ayrıca ipimiz için uygun tığ gerekli olacak. Daha sonrası tamamen bizim hayal gücümüze bağlı. İstediğimiz tasarımı oluşturabiliriz. Oyuncağımız bittiğinde çocuğumuz çok mutlu olacak. Annelerde oyuncağı örerken çocuklarının seveceği tasarımlar ekleyebilirler. Köpük küp için alerji içermeyen, toz biriktirmeyen, küflenmeyen malzemeler içermeli.

Amigurumi Eğitici Oyuncak Yapımı

Küpün boyutları 7 cm. Önce küpün ortasına delik açarak başlıyoruz. Topun boyutlarına bağlı olarak deliği açabilirsiniz. 3 cm bir top için 4 cm delik açıyoruz. Resimlerle amigurumi eğitici oyuncak yapımını inceleyelim.

Küpü tamamladık. Şimdi oyuncaklarımızı örmeye başlayalım. Sizde istediğiniz figürlerde amigurumiler örebilirsiniz.

Oyuncağı tamamladık. Çok güzel oldu.

Amigurumi Eğitici Oyuncak Yapımı 49

Amigurumi Eğitici Oyuncak Yapımı 47

Amigurumi Eğitici Oyuncak Yapımı 48

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/1340307-vyazhem-razvivayuschij-kubik-s-lazejkoj-dlya-sharikov-bozhej-korovkoj-i-zerkalnym-tsvetochkom

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler