Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kalem Ucu Yapımı

Amigurumiden çocuklarımızı çok mutlu edecek bir süs yapılışı hazırladık. Kız çocukları için erkek çocukları için severek öreceğimiz amigurumi kalem ucu yapımı hazırladık. Daha önce ördüğümüz örgü oyuncak modellerinden artan parça iplerimiz varsa değerlendirmek için örgü kalem süsü modelleri örebiliriz. Ayıcık desen ördüğümüz kalem süsünün papyon rengini değiştirebilirsiniz. Kızlar için ayıcığın kafasına minik örgü çiçek modelleri örebilirsiniz. Aynı sayılarda yuvarlak kısmı örüp üzerine farklı amigurumi hayvan desenleri uygulayabilirsiniz. En güzel örneklerini ise amigurumi kalem süsü modellerinden ulaşabilirsiniz. Galeride muhteşem örnekler var. Modellerden fikir alabilir hemen kızlarınız için örebilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak da düşünülebilecek modellerden. Amigurumi kalem süsü yapılışı yabancı örgü modellerinden videolu anlatımlardan. Videodan takip ederek istediğiniz desenlere uyarlama yaparak kalem süsü amigurumiler örebilirsiniz. Amiguumi kalem süsü yapımı için videoya geçelim.

Amigurumi Ayıcık Kalem Süsü Nasıl Yapılır?

Minik papyonuyla siyah boncuk gözleriyle çok sevimli bir ayıcık. Çocuklarımıza veya kendimize kalem süsü olarak örüyoruz. Şimdi aklıma geldi sizce şişlerimiz için tığlarımız içinde çok şık örgü aksesuar şiş süsü, tığ süsü olmaz mı. Hatta örgümüz bittiğinde tığın ucuna takarsak hem ilmek kaçmalarına çözüm bulmuş oluruz.

Amigurumi Kalem Ucu Yapımı

Sevimli amigurumi kalem süsü yapılışı çok amaçlı örgülerden diyebiliriz. Şimdi sevimli, minnoş farklı desenlere de uyarlayabileceğimiz amigurumi kalem ucu yapımını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler