Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kalem Süsü Modelleri

Amigurumiden çok sevimli çalışmalar hazırladık. Çeşit çeşit figürlerle örülmüş amigurumi kalem süsü modelleri hazırladık. Çocuklarımıza tatil hediyesi, okulda kullanmak için kendimize keyifle öreceğimiz örgü modelleri ve yapılışlarından. Amigurumi kalem süsü modellerini ilk olarak güzel bir galeri inceleyeceğiz. Sonra güzel bir modelin anlatımını videodan izleyeceğiz. Amigurumi süsler arasında emojiler, yıldızlar, çeşitli hayvan figürleri, unicornlar, Elsalar, Annalar, kaktüsler hazırladık. Model olarak inceleyip sonrasında beğendiğimiz modeli örebilirsiniz. Şimdi birkaç modelin yapılışına değinelim.

Amigurumi ücretsiz tarifler arasında örgüye yeni başlayanlarında yapacağı modellerden amigurumi kalem başlığı yapımı ile başlayabilirsiniz. Amigurumi kalem süsü yapılışı değişik değişik modellerde uyarlayacağımız örneklerden. Biraz daha zor modellerden kalem süsü örmek isterseniz amigurumi kalem süsü yapımını inceleyebilirsiniz. Amigurumi anahtarlık modellerinde de kullanacağımız çok örgü örgü oyuncak modellerini inceleyelim.

Amigurumi Kalem Süsü Örnekleri ve Yapılışı

İlk olarak en güzel amigurumi kalem süsü modellerini inceleyeceği. Sonrasında ise güzel bir modelin yapılışını öğreneceğiz. Kaleme sarılmış modeller, kalem başına geçen modeller var. Emojiler çok sevimli, peki ya pandalar, baykuş desenlerini unutmamalı. Çam ağacı, saçı örgülü kızlar, batmanler, supermanlar gibi birçok figür örebiliriz. Gelin şimdi en güzel kalem süsü modellerini inceleyelim.

Modellerimizi inceledik. Sıra geldi güzel bir modelin yapılışını öğrenmeye. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler