Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife İpten Amigurumi Ördek

Çok sevimli bir tarifle devam ediyoruz. Sırada örgüye yeni başlayanlar, amigurumi örmeye yeni başlayanlar için kadife ipten amigurumi ördek yapılışı hazırladık. Adım adım videodan nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Daha sonra sarı ve turuncu renklerde kadife iplerimizi hazırlayarak amigurumi ördek tarifini örmeye başlayacağız. Çok sevimli çok minnoş görünüyor. Daha önce normal iplerle amigurumi ördek nasıl yapılır paylaşmıştık. İsterseniz gaga şeklini değiştirerek amigurumi civciv olarak da örebilirsiniz. Yeşil yavru ördekler örebilirsiniz. Alt kısmına kare motif eklemesi yaparak amigurumi uyku arkadaşına çevirebilirsiniz. Tıpkı ördek modeli uyku arkadaşı yapımında olduğu gibi. Kare motifler üzerine örgü oyuncak modelleri eklemesi yaparak uyku arkadaşına çeviriyoruz. Kare motiflerle de ördek desenli civciv desenli battaniyeler örebilirsiniz. Mesela ördek örgü bebek battaniyesi yapılışı motiflerle ördüğümüz bebek battaniyesi modellerinden. Daha fazla amigurumi desenleri sayıları için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kadife ipten amigurumi ördek yapılışını öğrenelim.

Kadife İpten Ördek Nasıl Örülür?

Minik ve oldukça sevimli. Sarı ve turuncu kadife iplerle ördek örüyoruz. Ayrıca elyaf, tığ ve göz veya düğmeye ihtiyacımız olacak. Kadife ip için 4,5 mm tığ kullanacağız. Tabi sıraları karıştırmamak için işaretleyici de kullanabilirsiniz. Çatal iğne güzel bir işaretleyici olabilir.

Kadife İpten Amigurumi Ördek

Anahtarlık modelleri, çanta süsleri, dönenceler, kapı süsleri, bebek odası dekorasyonunda çeşitli dekor ürünlerinde kullanabileceğiniz sevimli bir ördek. Son olarak videoya geçelim ve kadife ipten amigurumi oyuncak yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler