Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Amigurumi Uyku Arkadaşı

Amigurumi tariflerine sevimli bir örgü oyuncak koala tarifiyle devam ediyoruz. Anlatımlı amigurumi uyku arkadaşı videolu anlatımlı olarak hazırladık. Pamuklu ipler kullanıyoruz genelde amigurumileri örmek için. İplerin fiyatları biraz değişken olduğu için ve ilk kez örecekler elinde olan ipleri kullanabilirler. Biraz daha uygun fiyatlı ipler seçebilirler. Birkaç amigurumi örüp elimiz düzelince daha kalitesi ipler seçebiliriz. Amigurumi uyku arkadaşı battaniye yapımı için kafa olarak birçok desen kullanıyoruz. Mesela penguenler, tavşanlar, aslanlar, süpermenler, prensesler örüyoruz. Alt battaniye olarak ise zikzak battaniye modellerini kullanıyoruz daha çok. Zikzak battaniyeleri belli ölçüde ördükten sonra üzerine istediğimiz örgü oyuncak modellerini örebiliriz. Örgü battaniyeler yerine müslin bezlerden, pazen kumaşlardan, pamuklu kumaşlardan da battaniyeler dikebiliriz. Amigurumi uyku arkadaşı baykuş tarifi güzel bir model. İnceleyebilir amigurumi uyku arkadaşı modelleri örebilirsiniz. Hayal gücümüzü kullanarak birçok örgü tasarımı oluşturabiliriz. Şimdi koala desenli anlatımlı amigurumi uyku arkadaşı yapılışına geçelim.

Amigurumi Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür?

Modeldeki yani birazdan paylaşacağımız uyku arkadaşı koala deseni iç kısmını elyafla doldurabileceğimiz gibi kuru lavantalarla da doldurabiliriz. Orjinalinde öyle. Hatta lavantanın, kokusunun uykuya geçişi kolaylaştırdığı söyleniyor. Bu projeyle 1 taşla 2 kuş vurmuş olabiliriz. Bundan sonra uyku arkadaşlarının içini elyafla değil lavantayla dolduruyor minik yavrularımızın daha rahat uyku çekmelerini sağlıyoruz.

Anlatımlı Amigurumi Uyku Arkadaşı

Anlatımlı amigurumi uyku arkadaşı çok sevimli görünüyor değil mi. Şimdi hazırsanız tüm detaylarıyla videodan yapılışını izleyelim.

Kaynak : http://www.ahuyamacrochet.com/2020/01/manta-de-apego-koala-crochet.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler