Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Yeşilin Kızı Anne

Kitaptan uyarlanan bir dizi kahramanını örüyoruz bugün. Yeşilin kızı anne. Dijital platform üzerinde yayınlanan biri dizi. Kitabını okumadım ama dizi olarak izlemiştim. Bazı sahneler dışında güzel bir dizi. Tabi ilk olarak kitabını okumak isterdim. Bugün amigurumi yeşilin kızı anne örüyoruz. Amigurumi bebek tariflerinizden uyarlayarak aynı modeli örebilirsiniz. Kızıl saçları, neşeli tavrı ile dikkat çeken sevilen bir kız. Şimdi örgü oyuncak modellerimizde onun tarifini yayınlayacağız.

Amigurumi tariflerini ilk örmeye başladığımızda bebek öreriz, tavşan, ayıcık öreriz. Daha kolay tariflerden başlayıp daha sonra daha detaylı daha zor modellerin anlatımına geçeriz. Bugünkü model biraz ayrıntıları olan daha önce amigurumi örmüş olanların daha rahat öreceği örneklerden. İlk defa amigurumi örecekseniz eğer ilk olarak daha kolay bebekleri örerek başlayabilirsiniz. Mesela amigurumi bebek yapımı hem kolay hem de çok güzel. Amigurumi emzikli bebek yapımı da yine çok örülen tariflerimizden. Tüm bebek modellerimizi buraya sığdırmak çok zor. Önceki içeriklerden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi amigurumi yeşilin kızı anne nasıl örülüyor öğrenme vakti.

Amigurumi Anne With An E Tarifi

Meşhur cümlesi ismim Anne With ama e ile yazılıyor. Kızıl saçlarını, şapkasını unutmayalım. Her kötü şeyde güzellik görmesi, enerjisi diğer özelliklerinden. Kızıl saçları ile başta ilginç gelen kız daha sonra en sevdikleri olur. Dizi böyle başlar. Güzel ilerler. Kitaptan uyarlanan dizilerden. Bugün amigurumi modellerinde Anne With örüyoruz. Amigurumi yeşilin kızı Anne. Küçük bir bebek. Tur sayılarını artırarak daha büyük örebilirsiniz.

Ten rengi iplik, turuncu iplik, bej iplik, yeşil, krem, kahverengi gibi ipliklere ihtiyacımız olacak. Ayrıca ipimizle uyumlu tığ ve elyaf kullanacağız. Sonra adım adım videodan yeşilin kızını örmeye başlayacağız.

Amigurumi Yeşilin Kızı Anne

Anne With An E bebeğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi nasıl örüleceğini izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler