Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı

Örgü modelleri ve yapılışlarından kolay uyku arkadaşı yapımı hazırladık. Amigurumi modellerinde bebekler için en çok ördüğümüz örgülerden biri. Örgü kolay uyku arkadaşı yapımı. Ahşap diş kaşıyıcılar üzerine yaptığımız uyku battaniyesi bildiğimiz bir motiften oluşuyor. Örgüye yeni başlayanlar, amigurumi örmeye yeni başlayanların da rahatlıkla yapacağı tariflerden.

Bugüne kadar birçok uyku arkadaşı tarifi paylaştık. Burada hepsine değinmemiz çok zor ama birkaç modelden bahsedelim. Ayıcık desenli uyku arkadaşları örebilirsiniz. Eğer güzel bir tarife ulaşmak istiyorsanız anlatımlı amigurumi uyku arkadaşına göz atabilirsiniz. Tavşanlı bir uyku arkadaşı örmek isterseniz amigurumi uyku arkadaşı yapımı tam sizlere göre bir model. İlk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen model ise örgü amigurumi uyku arkadaşı. Birkaç modelden bahsettikten sonra yeni tarifimiz örgü kolay uyku arkadaşından bahsedelim.

Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür?

Hanım dilendi bey beğendi motifinden harika bir tarif daha. Sevgili yavrularımız için uyku arkadaşı örüyoruz. Pamuklu ipler, ahşap diş kaşıyıcılar ve ipimize uygun tığ kullanacağız. İlk olarak sizlere motifin ve diğer parçaların şemasını vermek istiyorum.

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı 1

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı 5

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı

Sık iğnelerle ve trabzanlarla yaptığımız bir battaniye örüyoruz. Diş kaşıyıcı üzerine ise parça örüp dikiyoruz. Tamamladığımızda ise aşağıdaki gibi bir battaniye çıkıyor. Örgü kolay uyku arkadaşı yapımı kolay ve çok güzel oldu.

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı 3

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı 4

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı 2

Örgü Kolay Uyku Arkadaşı Yapımı 6

Kaynak : https://haakmaarraak.nl/prism-baby-lovey

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler